2733
2734

وای عروس ما از ساعت هفت صبح براش مهمون میاد،بچه های همسایه هم همش خونش پلاسن گاهی تا ساعت یازده دوازده شب،اصلا نمیفهممش ،خونه محل آرامش واستراحته واحد بغلیه کنه اعصابمم خورد کرده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دو تا دوستام اینجورن  امروز میپیچونیشون فردا میان فردا ک رفتن ی برنامه واسه پس فردات دارن بعد ...

ببین رک بهشون بگو ،من که گفتم ،دیگه بدون دعوت نمیان،الان که دیگه کرونا شد راحتتر بهشون گفتم،به نظرم آرامش خودت مهمتره،آدم به هیچ کارش نمیرسه

من خودم بیرون رفتنو خیلییی دوسدارم منظورم معاشرته

ولی خب برعکسه جایی نیست برم یا تنبلی میکنم.

ولی اونایی که همش بیرونن و اینورو اونور دل بسیار خوشی دارن،اگه ادم فکرش مشغول باشه تا پشت درم نمیتونی بری

نمیدونم...

هنوز هم بلند پروازم👸❤
2731
من خودم بیرون رفتنو خیلییی دوسدارم منظورم معاشرته ولی خب برعکسه جایی نیست برم یا تنبلی میکنم. ولی ...

منم بیرون رفتنو دوست دارم اما ن خونه اینو اون پارکی بازاری جایی یا اگ کسی مهمونی دسته جمعی داشت و دعوت رسمی کرد ن اینکه هر روززز شال و کلاه کنی ب اینور اونور بعد برام جالبه یکیش فقط ب خودش میرسه خونش افتضاااااح اونیکی دیگه بدبخت وقت نمیکنه ب خودشم برسه فک کنم حمومم نمیره اصن انگار خنش جن داره😷😷😷😷

خسته ام خسته تر از آنکه بگویم چه شدست...
ببین رک بهشون بگو ،من که گفتم ،دیگه بدون دعوت نمیان،الان که دیگه کرونا شد راحتتر بهشون گفتم،به نظرم ...

رک نمیتونم بگم هزار سال ولی هر جور هم میخام بفهمونم انگار ک نفهمن یا خودشونو زدن ب نفهمی

اره دقیقا حالم بد شد

فک کن زنه تنظیم میکنه با شوهرش ک از کار برمیگرده برسه خونه میدونم دیگرانم ازش عاصی ان دیگه ازش چندشم میشه احساس میکنم صورتشم نمیرسه بشوره😷

2738
رک نمیتونم بگم هزار سال ولی هر جور هم میخام بفهمونم انگار ک نفهمن یا خودشونو زدن ب نفهمی

من خواهرم وزن برادرم اینجوری بودند که رک گفتم،بهشون گفتم من تو این ساعتها استراحت میکنم،یا بدون دعوت دوست ندارم کسی بیاد

من خواهرم وزن برادرم اینجوری بودند که رک گفتم،بهشون گفتم من تو این ساعتها استراحت میکنم،یا بدون دعوت ...

سختمه زشت میشه آخه😣

واقعا موندم یه راهکار بدید

گلم شمارتو عوض کن دوستیتو قطع کن بزار بگن غرور گرفتش اسایش خودت از همچی مهم تره

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
جاری من ۱۲ ساله عروسی کرده سه روز درهفته خانه مادرش سه روز در هفته خانه مادرشوهرش فقط شب جمعه میره خ ...

اون یه شبم  که دیگه مجبوره خونه خودش باشه ، و الا...

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
2706