2737
2734
عنوان

ساک بیمارستان و زایمان سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 8689 بازدید | 103 پست
بله خونریزی خیلی زیاده .پوشک بچه بخر.از این شورتای توری هست ک خیلی کش میاد از اونا بخر ی بار مصرفا.م ...

منم خرما خوردم اما.....

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا بسلامتی من فردا میرم😵دارم میترکم از استرس

انشاءالله به سلامتی باشه ❤

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

من خونریزی زیادی نداشتم .امروز تو مغازه مواد شوینده .نوار بهداشتی بعد از زایمان دیدم

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

زنگ بزن بیمارستان بپرس 

به من گفت هیچی نیار 

فقط اگر دوست داری برای بعد از مرخض شدن کوچولوت لباس بیار چون ما لباسی که تنش میکنیم میدیم به خودش . که من نبردم ترجیح دادم بعد که اومدیم خونه و شستمش لباس های خودشو تنش کنم . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

من سر دخترم پوشاک گفتن باید داشته باشی البته طبیعی بودم 

همون موقع نوشتن چه چیزایی باید برا خودم بخرم همسرم رفت خرید 

این سری سزارین هستم فکر کنم خودشون میگن دوباره چی باید داشته باشیم مثل لباس اتاق عمل و دمپایی و پوشاک و زیر انداز ..

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2738
ميخوام برم مشهد حتما دعات ميكنم برات عزيزم 

ممنونم عزیزم لطف میکنی ۵ بار سقط کردم شاید دعاتون در حقم مستجاب بشه انشالله حاجت روابشی

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
بعد چون چشب نداره زیرش اذیت نمیکنه بنظر شما؟؟؟؟

عزیزم بعد سزارین تا چند ساعت که دراز کش هستی چند تا پوشک رو زیرت پهن میکنن تا خونریزی داری بریزه روی اون بعد از چند ساعت که بلند شدی هم شورت می پوشی و دیگه سخت نیست پوشک چون بزرگتره بهتره 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
من حونریزیم دقیقا مثل پریودیام بود ولی پوشک بگیر بزرگه بهتره، انشالله بسلامتی زایمان کنی.

ممنووونم سلامت باشی.

اخه همش فکر میکنم چون چشب نداره زیرش اذیت کنه

خدا نمیگویم دستم را بگیر زیرا عمری گرفته ای مبادا رها کنی🤲🤲🤲❤❤❤
بله خونریزی خیلی زیاده .پوشک بچه بخر.از این شورتای توری هست ک خیلی کش میاد از اونا بخر ی بار مصرفا.م ...

مرسی عزیزم

خدا نمیگویم دستم را بگیر زیرا عمری گرفته ای مبادا رها کنی🤲🤲🤲❤❤❤
2706