2737
2734
عنوان

بچه ها بیاید یه کاره خفن یادم بدید

139 بازدید | 4 پست

واسه چاق شدن.لامصب خیلی گشنم میشه مثلا فقط یه بشقاب کامل غذا میخورم.باید یکی و نصفی بخورم.

چرا انقد زود سیر میشم😢 شیرینی و خامه که زیاد میخورم ولی فوقش تو یه سال ۴ کیلو اظاف کردم

میخوام سریع تر چاق بشم

شیرخشک بزرگسالان خوبه بخرم؟ که زیاد واسه غذا خوردن به خودم فشار نیارم؟

کثیف حموم نرفته چرا پس من نفس میکشمم چاق میشم

😣😣😣😣

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قرص مخمر ابجورو قبل غذا بخوری خوبه اشتهاتو باز میکنه من خریدم ولی متاسفانه با قرص سرترالین تداخل داره هنوز نتونستم بخورم😭

‏برای او که رود‌ها را فراموش کرده است از دریاها سخن گفتن چه سود؟