2726
عنوان

چرا مادرشوهرااینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 54 پست

دیشب منم بچهامو برداشتم رفتم خونه داداشم بهش گفتم میبینی توقع داشتن چقدر سخته منم توقعم میشه .شرمنده بچهای من وقتی برام نمیذارن ک بیام 

خدایا قربونت برم تا تو بخوای به داد من برسی من به تو رسیدم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدااوایل ازدواجمون رفتیم مستاجر شدیم اینقدرخیالمون راحت بود اروم داشتیم زندگیمون میکردیم همش به شوهرم میگفتن زنت میخادتوروازماجدا کنه بازم شوهرم به حرفشون شداومداینجا.البته ساختمونی ک زندگی میکنیم شوهرم خودش ساخته.الان شوهرم میگه کاشکی به حرفت بودم نمیومدیم

دیشبم شوهرم گفت اصلانرو پایین برای کمک مامانم.چطور اون خودش نمیاد وقتی تومریضی و بچها گریه میکنن توهم نرو.بذار بفهمن خوبی در برابر خوبی

2728
بخدااوایل ازدواجمون رفتیم مستاجر شدیم اینقدرخیالمون راحت بود اروم داشتیم زندگیمون میکردیم همش به شوه ...

بازم دیر نیس ک خونتون بدین اجاره با پولش ی جای دیگه اجاره بشینین

دیشبم شوهرم گفت اصلانرو پایین برای کمک مامانم.چطور اون خودش نمیاد وقتی تومریضی و بچها گریه میکنن توه ...

چ شوهر خوبی بر علیه مادرشه😂😂😂

حالا من موقع ازدواج هی میگفتم بریم با مادرت اینا زندگی کنیم شوهر نذاش گفت بعدان دعوامون درمیاد رومون تو روی هم باز نشه بهتره ازاول جدا باشیم دوری و دوستی

چ شوهر خوبی بر علیه مادرشه😂😂😂 حالا من موقع ازدواج هی میگفتم بریم با مادرت اینا زندگی کنیم شوهر ن ...

اره بخدا دوری و دوستی

شوهرت چجوری با اون حرف مادرشوهرت هنوزم اونجا زندگی میکنه؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706