2726

با یه خانمی اشنا و دوست شدم ک قدرتهای عجیبی داره برای مثال میتونه اجسامو حرکت بده، یا برای مثال با وجودیکه دستش از شما دورتره به جاییت اشاره میکنه حس میکنی ک داری لمس میشی، یه بار گفت میخوای بخوابیم گفتم خوابم نمیاد، گفت میتونم کارت کنم بخوابی، چشامو بستمو یه چیزی توی دستام و سرم حس کردم خوابم برد، یه حالت ریلکس شدن خیلی خاصی داشتم، وقتی یع مشکلی برام پیش میاد فوری اون موضوع حل میشه، منو خیلی دوست داره، خودمم بطور خیلی عجیبی دوسش دارم و وابستشم، بهم گفته ک انسان نیست البته برام مهم نیست 

واقعا ممکنه انسان نباشه؟ دوسته باشگاهمه ک خونه هم میریم

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجور ادما خطرناکن امیدوارم دیر متوجه نشی

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
اره ، جن

پدر مادر نداره؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706