2733
2734

ب ی پسر عشق ی طرفه داشتم

بعد مدت ها تصمیم گرفتم بهش بگم و خودمو راحت کنم

اگه قبول کرد ک چقدر خوب

اگه قبول نکرد فراموشش کنم و خودمو بیشتر از این عذاب ندم

دیروز همینکارو کردم

ولی اون اقا چکار کرد

هر پیامی ک میدادم ۶_۷ساعت بعد جواب میداد

منم دیدم اینجوریه

دیگه ادامه ندادم

کلا بلاکش کردم

جلو اشتباهو باید گرفت 

ولی بابت اون عشقی ک بهش داشتم دلم میسوزه

حدود ۲۰ روز پیش چند روز بستری شده بود بیمارستان

من چقدر ناراحت شدم براش

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
افرین‌بلاکش کردی

این حس بدم همش بخاطر گذشتس

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی گفتی بهش؟ از کجا میشناختیش؟ قبلا باهاش چت معمولی کرده بودی؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728

تو بیشتر از اینا ارزش داری  خوب کار کردی بلاک شد

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

بیخیالش شو اولش یکم سخته ولی بعدش از تصمیمت خوشحال میشی

منم مثل تو بودم تازه فامیل بود 😂

ولی الان خوشحالم که بهش پیام ندادم و فراموشش کردمم

کشور من جهان است و دین من انجام کارهای خوب 😇✌
2738
چی گفتی بهش؟ از کجا میشناختیش؟ قبلا باهاش چت معمولی کرده بودی؟ 

اره

گفتم میخوام باهات حرف بزنم

بعد ۶ ساعت گفت بفرمایید

دوباره نوشتم لازمه قبل حرفام بهم قول بدین

دیدم هیچی نمیگه 

البته سین نمیکرد

بعد نوشتم فکر کنم تایم ندارین لطفا هر وقت فرصت کردین دایرکت بدین ک حرف بزنیم

بعد چن ساعت گفت بفرمایید من در خدمتم

من نوشتم نمیدونم واکنشتون چیه ولی قول بدین قضاوتم نمیکنید

دیدم اصلا سین نکرد

منم نوشتم مرسی واقعا

الان استوری کردم دیدم استوریمو دید زدم بلاکش کردم

اره گفتم میخوام باهات حرف بزنم بعد ۶ ساعت گفت بفرمایید دوباره نوشتم لازمه قبل حرفام بهم قول بدین ...

بنظرم ارزش گفتن نداشت خوب شد که حرفی درمورد علاقت نزدی اگه یه وقت پرسید اصلا جوابشو نده بزار تو خماری بمونه ادب شه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اره گفتم میخوام باهات حرف بزنم بعد ۶ ساعت گفت بفرمایید دوباره نوشتم لازمه قبل حرفام بهم قول بدین ...

برا اینکه حالشو بگیری از بلاک درش بیار بگو بابت پیام‌های فلان روز معذرت می‌خوام دست یکی ازبچه ها بود اشتباها بتوپیام دادن و دوباره بلاکش کن 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭