2726

عده ای بر این باورند که ناسا دروغ گفته و با همکاری والت دیزنی و هالیوود  تصاویر ساختگی قدم بر روی ماه را ساخته است!!از جمله پیروان زمین تخت جز این افراد هستند. 

یکی از دلایلی که بیان میکنند اینه که هنگام بلند شدن فضاپیما از روی کره ماه  هیچ دود یا شعله ای دیده نمیشه  پس حتما دروغه!!اما این افراد از دانش فیزیک یا شیمی چیزی نمیدونند چرا که سوختی ک در این فضا پیما استفاد میشد دارای ترکیباتی بود که شعله نامرئی داشت یعنی قابل دیدن نبود!

البته ک پروژه ارتمیس ک ناسا در این پروژه قصد داره یک زن رو به کره ماه برای ایجاد تاسیسات و پایگاه بر روی کره ماه بفرسته میتونه برای همیشه این طرفداران این نظریه رو ساکت کنه..یاسمین مقبلی زن ایرانی در این پروژه شرکت داره برای اطلاعات بیشتر و دیدن تمرینات ایشون میتونید ار سایت ناسا و ماموریت ارتمیس دیدن کنید😍

هدف ایجاد این پایگاه وتاسیسات به زبان ساده ایجاد یه میان بر برای سفر به کرات دیگر است 😍یعنی شما میری ماه چند شب اونجا تو هتل میمونی جوجه میزنی بعدش انتخاب می کنی ک به کدوم سیاره سفر کنی😉

در این بین به شما توصیه میکنم فیلم بسیارجذاب  اپولو سیزده با بازی تام هنکس حتما تماشا کنید این فیلم دارای اسکار و جوایز بسیار زیادی شده و با دیدنش میتونید بر علوم نجوم  خود بیفزایید👌

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

😑😑😑😑😑😑

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😑😑😑😑😑😑

🤔🤔؟؟

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2728
🤔🤔؟؟

خوب معلومه که رفتن

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱
خوب معلومه که رفتن

نه عزیزم الان یه جریانی هست ک میگن نرفته حتی میگن زمین صافه  طرفدارم دارند من زیاد دیدم ک میگن عکسای ناسا فتوشاپه!!!!!

قشنگ قیمه هارو ریختی تو ماستا... زمین تخت و یاسمین مقبلی و تام هنکس و جوجه و...🤦‍♀️

به زبان ساده بیان کردم عزیزم تا کاربرا بیشترارتباط بگیرند 😊ار علمی بگم ک  جذاب نمیشد اما بحث اصلی کره ی ماه بود

نه عزیزم الان یه جریانی هست ک میگن نرفته حتی میگن زمین صافه  طرفدارم دارند من زیاد دیدم ک میگن ...

زمین نمیتونه صاف باشه گلم

غیر ممکنه

زمین نمیتونه صاف باشه گلم غیر ممکنه

اره عزیزم میدونم ولی بعضیا این باوز دارند انجمن دارنو

اره عزیزم میدونم ولی بعضیا این باوز دارند انجمن دارنو

عزیزم به  هرحرفی اعتماد نکن

عزیزم به  هرحرفی اعتماد نکن

اعتماد ک ندارم عزیزم اتفاقا اشتباهه نظریشون اساس علمی نداره این تاپیک زدم ک بگم نظریشون اشتباهه 😊