2703
2553

عادی هست آیا یه دختر 15 ساله که قبلا درسش و هدفش براش مهم بوده یهو بی دلیل دلسرد و ناامید بشه و به درساش بی توجه بشه ، یا سرکلاسا بی نظم باشه و حضور نداشته باشه و تکلیف انجام نده؟ تو این سن برای نوجوونای این دوره عادی هست؟ 

کسی دارین اطرافتون نوجوون باشه همینجوری باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عادی مثل من دقیقااااا اون عاشق شده عاشق 

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

اره بعضیا دچار اختلالات هورمونی و مشکلات جنسی میشن یا مثلا میرن سمت دوست پسرو این حرفا و کات میکنن بعد افسرده میشن کلن سنیه که خیلی حساسه مثلا اگه کسی بهت بگه زشت خیلی افسرده میشی

2714
تو هم عاشق شدی؟چند سالته؟

۱۸ سالمه آره 

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

چه آشنا     عاشق شده    

البته من بخاطر عشقم سعی کردم درسمو خوبتر کنم  همیشه رتبه دوم بودم   اون ۲ سالی که باهاش دوست شدم رتبه اول شدم     ولی اوایل دوستی خیلی توی قید و بند درس نبودم و بیخیالش شده بودم یه جورایی

میگه از همه متنفره ، از دوستاش از ما که فامیل و خانوادشیم ، میگه از خودش خوشش نمیاد

درکش میکنم بعضی وقتا یه حرفایی رو نمیشه به هیچکس گفت حتی به دوست من خودم مثل ایشون شدم

میگه از همه متنفره ، از دوستاش از ما که فامیل و خانوادشیم ، میگه از خودش خوشش نمیاد

منم از همه متنفر بودم و همچنان هستم  یه فرقی باهاش دارم  اونم اینکه واقعا خودمو دوست داشتم  همیشه میگم اول من  بعد بقیه

باهاش صحبت کنین دلگرمش کنین که درس همه ی زندگیت نیست کنارش باشین حتما کمبودی احساس میکنه منم ۱۵ سالمه اگه دوس داشتین تاپیکی رو که گذاشته بودم رو بخونین شاید بدونید چی میخواد 

2706