2737
2734
عنوان

پرورسترون و ۷برابر شدن تیتر

151 بازدید | 33 پست

سلام دوستان من دو روز بعد از عقب انداختن تیتر دادم ۱۴۲ بود لکه بینی و درد هم داشتم دکتر پروژسترون داد بعد از ۷۲ ساعت تست دادم شده ۸۲۰ به نظرتون طبیعیه؟؟امروز دوباره درد دارم ولی لگه بینی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جااااان مبارکه بانو.منم اینطوری بودم بار اول ۵۶۳ بود بتام.۲۴ ساعت بعد ۸۵۷ شده بود 

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
2731
2738

عه عددا اشتباه شد بار اول ۲۶۳ بود بار دوم ۸۵۷ منم لک بینی و درد داشتم دوروز مونده به پریود ازمایش دادم ۲۶۳ بودم

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 

عزیزم طبیعیه نگران نباش 

مبارکه

واسه منم دعا کن روز ۶ انتقال جنینم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
بعد از چند روز تکرار کردین؟؟شماهم پروژسترون استفاده میردین؟؟

اره واسه من دوروزه سه برابر شده بود رفتم سونو گف نی نی هات سه تان😅😅

2706