2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کل سالای تحصیلی درس نخوندم ولی یهو از تعطیلات اسفند سوم دبیرستان نشستم خوندم به شدت تا روز کنکور 

معماری دانشگاه دولتی  قبول شدم با رتبه هزار و خرده ای 

البته اون سالا ریاضی و تجربی تقریبا برابر بودن نه به این شدن 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

اره من خیلی ها رو دیدم تو سالهای قبل خیلی جدی نمی گرفتند ولی سال کنکور نشستن سفت و سخت خوندن

البته نه بچه های خیلی تنبل، اونایی که دیدم دیگه حداقل سطح متوسط رو داشتن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738
اره خودم❤ بی هدف علاف بی اراده پشت کنکوریم بودم تو ۵ ماه ره ۳ ساله رو رفتم و تمام😚❤

رتبه ات چن شد؟ تجربی بودی؟

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
اره خودم❤ بی هدف علاف بی اراده پشت کنکوریم بودم تو ۵ ماه ره ۳ ساله رو رفتم و تمام😚❤

ترورخدا بهم انگیزه بده بگوچیکار نم کاش کتابخونه ها لعنتی باز بود از خونمون میترسم . 😭😭😭تا الان خوندم الان زدم زیر همه فقط نشستم گریه میکنم 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
چجوری وسطاش حوصلش سر نمیرفت ؟

وقتی انگیزه داشته باشی میشه داداشم پرستار بود بعد میگفت تو بیمارستان همه ی کارا رو ما میکردیم پولش میرفت جیب دکتر آخرشم حقوق ما یک بیستم اون نبود اینم انگیزه گرفت نشست خوند رتبش ۴۰۰منطقه سه اومد

2706