2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکر نکنم عادی باشه ولی دقیق نمیدونم

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍

من شیش سالگیم....  نمیدونم ولی اگه حساسی ببر الان خداروشکر شبا کاری نمیکنم  

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2738
از اول همینجوری بود یا یه مدت خوب بود بعد دوباره شروع شد؟ 

ازاول یعنی بعداینکه ازپوشک‌گرفتمش شایدفک‌کنم ۴ساله داره دستشویی میکنه امسال شاید تو یک سال فقط ۳بار تاصبح دستشویی نکرده کم پیش میاد.

شب اصلا سردی بهش بده ؛ چیزای گرم بده بخوره 

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
ازاول یعنی بعداینکه ازپوشک‌گرفتمش شایدفک‌کنم ۴ساله داره دستشویی میکنه امسال شاید تو یک سال فقط ۳بار ...

اگر از اول بوده علت خطرناکی نداره خداروشکر...ببینید استرس نداره؟ عفونت نداره؟ اخر شب بهش مایعات ندید... یه سر هم به دکتر بزنید 

2706