2737
2734
عنوان

چرا تاپیکای بارداری و اقدام و اینجور چیزا اصلا کسی نمیاد؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 38 پست
مرسی. دعا کن برام عزیزم

به امید خدا عزیزم

خدا بهتر میدونه صلاحتو گلم

بحق شیش ماهگی حضرت علی اصغر ان شاالله ک ناامید نمیشی

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍

من ۱ سال و ۵ماهه اقدامم انتظار سخته

بنظرم صبر کن تا ۶م اهمیت نده  ک بارداری یا ن

اصن بهش فک نکن

منم ماه پیش ۱م پریود شدم سیکلم ۲۸ روزس  ینی دیروز باید میشدم 

فعلا ک خبری نیست تا ۲م صبر میکنم 

هی بیبی بزنی ناامیدت میکنه استرس خوب نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم هفت ماهه  انشالله این ماه دوتامون باردار باشیم و همه ی منتظرا

انشالله. انقدر نذر و نیاز کردم. دیروز از حضرت فاطمه خواستم دامن من و همه منتظرا رو سبز کنه. 

گرمیجات زیاد میخورم،عسل سیاهدونه خوردم زیر شکمم رو با روغن سیاهدونه ماساژ دادم  دیگه هرکار تونستم کردم امیدوارم که بشه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

چون ۹۹ درصد سوالات کاملن تکراریه

و اگه اسی یه سرچ بزنه ۱۰ تا تایپک با همین موضوع میاد

یا باردارا سوالای خیلی ساده و گاهن خنده دار میپرسن

دیروز ۲ تا شکلات خوردم بچه ام چیزیش نشه🙄🙄🙄

یا همش اومدن بگن استرس‌ داریم

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
2728

به نظرم اگه این ماه باردار نشدی حتما عکس رنگی رحم بگیر و وشوهرتم ازمایش انالیز اسپرم بده ( اگر تا حالا انجام ندادی)

البته این کارو رو دکترت باید قبل از تجویز داروها بهت میداده اگر مشکلی تو لوله هات نبوده و شوهرتم مشکلی نداشت بعدا از دارو استفاده میکردی

خداااااجوووونم بابت همه چیز شککککرت،عاشششقققتم
اسی به منم دکتر این ماه کلومیفن داده گفته از روز ۵ پریود بخورم و ۱۲ یا ۱۳ پری  برم سونو ولی اون ...

خخخ نی نی سایتیا خودشون ی پا دکترن سونو برو بده بیا اینجا بزار بچه ها می گن بعدش چیکار کنی فقط ب دکترت تا نرفته بگو برات امپول اچ سی جی بنویسه خونه داشته باشی

2738
من علایم داشتم قشنگ فرق میکرد با ماه های قبل که درد پریود داشتم  اول اینکه تیر کشیدن ناگهانی ت ...

من ماه های فبل درد سینه داشتم اما زیاد نبود اما این ماه از بعداز اقدامم هر دو سینه چند روز خییییییلی درد میکرد الان یکم کمتر شده اما بازم درد داره. گااااهی هم که یهو بلند میشم تخمدانم تیر میکشه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

ان شاءالله که ناامید نمیشی و این ماه خبر بارداریتو میشنوی😍

به منم دعا کن مامان بشم ان شاءالله به زودی🌹

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
من ۱ سال و ۵ماهه اقدامم انتظار سخته بنظرم صبر کن تا ۶م اهمیت نده  ک بارداری یا ن اصن بهش فک ن ...

اخه بدیش اینه که از وقتی اقدامم پری هام نامنظم شده. یه ماه میبینی تا دو هفته هم تاخیر دارم باز ماه بعدش دو روز زودتر میشم. کلافه شدم یعنی😪

به نظرم اگه این ماه باردار نشدی حتما عکس رنگی رحم بگیر و وشوهرتم ازمایش انالیز اسپرم بده ( اگر تا حا ...

اخه من یه بچه دارم فکر نکنم همسرم مشکل داشته باشه. 

اسی به منم دکتر این ماه کلومیفن داده گفته از روز ۵ پریود بخورم و ۱۲ یا ۱۳ پری  برم سونو ولی اون ...

بخدا نمیدونم من تا حالا دکترم سونو فولی بهم نداده

منم چند روز دیگه موعدم از۳ بهمن تا ۹بهمن چون پریودم نامنظمه تاریخ دقیق نمی دونم ان شاالله ک دوتامونم ...

الهی آمین 🤲🏼🤲🏼

اخه بدیش اینه که از وقتی اقدامم پری هام نامنظم شده. یه ماه میبینی تا دو هفته هم تاخیر دارم باز ماه ب ...

تاخیرا بخاطر داروهاس 

منم ۳دوره لتروزول خوردم سیکلم شده بود ۳۰ و ۳۲ روزه

ببین ورزش کن و گرمیجات بخور خیلی تاثیر داده

2706