2737
2734

سلام من تنبلی دارم دو دوره کلومیفن و امپول اچ سی جی مصرف کردم یک دوره هم لتروزول استرادیول و اچ سی جی که باردار نشدم و این ماه هم دکترم نبود داره بده و بدون دارو روز ۱۰ و۱۲ اقدام کردم که از روز ۹ پری ترشح داشتم و احتمالا زمان تخمک گذاریم بود. کلا از چند روز بعدش سینه هام درد گرفت. ۵ ام موعدمه اما الان دو روزه خییییلی دل و کمرم درد پریودی داره. به نظرتون احتمال داره باردار باشم یا بازم پری لعنتی میاد؟😪🥺😖😖

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان اصلا نمیشه نظر داد چون علائم پریود هم همینه من از زمانی ک اقدام کردم هرماه علامتای مختلف دارم و پری میاد

چند وقته اقدامی

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
5 موعدته و پری نیومده?

۵ ام موعدمه. یعنی چند روز دیگه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738
بي بي بزن مشخصه حتما

انقدر بی بی زدم و منفی بوده دیگه از بی بی زدن متنفرم 😖

۵ اومد موعدمه. یعنی چند روز دیگه

خب هنوز وقت داری

استرس نداشته باش

ان شاالله ک پری نمیاد و بارداری عزیزم

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
الان اصلا نمیشه نظر داد چون علائم پریود هم همینه من از زمانی ک اقدام کردم هرماه علامتای مختلف دارم و ...

شش ماهه اقدامم.میدونم شاید مدت زیادی نباشه اما خییییلی خسته شدم 😫😫

خب هنوز وقت داری استرس نداشته باش ان شاالله ک پری نمیاد و بارداری عزیزم

مرسی. دعا کن برام عزیزم

شش ماهه اقدامم.میدونم شاید مدت زیادی نباشه اما خییییلی خسته شدم 😫😫

منم هفت ماهه  انشالله این ماه دوتامون باردار باشیم و همه ی منتظرا

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

من علایم داشتم قشنگ فرق میکرد با ماه های قبل که درد پریود داشتم 

اول اینکه تیر کشیدن ناگهانی تخمدان داشتم درد سینه و زیر بغل بدجور که تا الان اینجوری نشده بودم 

درد لگن و پهلو 

2706