2410
2553
عنوان

من و استاد+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 21068 بازدید | 300 پست
چرا اتفاقا خیلی غیر ممکنه نه من دوسال دیگه کنکور دارم 💞😁 مرسی جانم ولی خودم که خیلی ناامیدم

منم فکر میکردم امکان نداره قبول شم ولی شد

خوب درستو بخون با دقت بخون و راحت از چیزی رد نشو

ولی خودتو عذابم نده که سال دیگه ببری داشتیم کسی که سه ماه اخر برید و به جا رتبه دورقمی که حقش بود ۷۰۰ اورد

هر چیزی به جای خودش

چرا ناامید اخه؟خدا + تلاش کافی نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی خدایی ما هم استاد داریما دانشگاهمونم از برترین یا شاید کلا برترین دانشگاه این ممکلته اینجوری حرف ...

منم سه مقطع تو دانشگاه تهران درس خوندم

جرات نداشتیم با استادها اینجور حرف بزنیم

البته خودمونم اینجور نبودیم

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤
منم سه مقطع تو دانشگاه تهران درس خوندم جرات نداشتیم با استادها اینجور حرف بزنیم البته خودمونم اینج ...

نه بابا خیلی بداخلاقن 

جز حالا اساتید دروس اسلامی انقلابی که نقشه مشهد بردن مارم کشیدن  

2456
عکس پروفت اصلا خوب نیس واسع ی دانشجو نمیگم با حجاب با چادر ولی یجوری باشه ک یقه معلوم نباشه دیگ  ...

دقیقاا

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤
نه بابا خیلی بداخلاقن  جز حالا اساتید دروس اسلامی انقلابی که نقشه مشهد بردن مارم کشیدن   ...

وای منم از استاد انقلاب خاطره دارم

نمیزارن ادم اتفاقاتو هضم کنه😪 یکی یکی میکوبن تو صورت ادم 😪لعنتیا ما هنوز تازه دیروز معنی اکسو فمید ...

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2714
شما سمپاد بودین ؟ بعد اینکه از جه سالی شروع کردین و تراز هاتون چند بود ؟ بیشتر برای جه درسی وقت میزا ...

نه راحت باشین

من سال دهم از سمپاد جدا شدم فرزانگان یک تهران بودم

ارامش کافی نداشتم اونجا برای درس خوندن

سال دوزادهم خیلی خیلی جدی خوندم ولی یازدهم و دهم هم خوندم درسمو

سال اخر قلمچی میانگیم ۷۵۰۰ بود ولی خب ترازام نوسان داشت رو ۶۸۰۰ هم میومد رو ۸۰۰۰ هم میرفت

بیشتر زیست و شیمی میخوندم

منم سمپادم البته از راهنمایی بودم و خب چون رقابت بالاست تمایل ندارم بیرون بیام بعد اینکه شما المپیا ...

منم از هفتم بودم

بله المپیاد زیست بودم انصراف دادم 

دهم بیشتر خیلی سبز و نشرالگو واسه درسای مختلف خوبن

ممنونممم 🌹💞 بعد اینکه تو المپیاد شیمی دهم از مباحث یازدهم هم میاد ؟ استوکیومتری و اینا منظورمه&nb ...

خواهش میکنم 

ببین اینا تکلیفشون با خودشون معلوم نیست

حالا شما بخون استوکیومتری خیلی سخت نیست زود میتونی یاد بگیری ولی قانونا نباید سوال بدن

اخه من پرسیدم از سال بالاییا گفتن مباحث دهم و یازدهم باهمه و همه ساله همین جوری بوده و اینکه ضریبا ...

نمیدونم من المپیاد شیمی نبودم والا ما همه زیست بودیم اونم سال یازده

زیست ۱۲

شیمی ۹

ریاضی و فیزیک ۶ 

ادبیات ۴ 

دینی ۳

عربی و زبان ۲

2706