2737
2734
عنوان

بابای دوستم فوت کرده

180 بازدید | 10 پست

دو س روزی میش یه بچه کوچیک ۴ساله داره دوستم الانم ۶ماهه حاملس...مبخوام حالشو‌بپرسم ز بزنم چیا بگم اخه نمیشه از چیزای روتین ک میحرفیدیم بحرفم ک ناهار چی داری و...خریدامونو و اینجورچیزا...

هرچه دلم خواست نه آن میشود                   هرچه خداخواست همان میشود❤تیکرعروسیمه
زنگ بزن سلام و احوال پرسی 

بازم تسلیت بگو

بگو خیلی ناراحتشی ، اگه کاری داشت بهت بگه براش انجام بدی

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چی میخوای بگی تسلیت بگو . دلداریش بده .آرومش کن

مراسم باباش رفتم یکی دو روز پیش ک تشیع بود روز قبلشم ز زده بودم برا تسلیت..میخوام حالشو بپرسم میگم دیگ چی بگم

هرچه دلم خواست نه آن میشود                   هرچه خداخواست همان میشود❤تیکرعروسیمه
زنگ بزن سلام و احوال پرسی  بازم تسلیت بگو بگو خیلی ناراحتشی ، اگه کاری داشت بهت بگه براش انجا ...

اینارو روز اول فوت کرده بود گفتم...مراسم باباش رفتم یکی دو روز پیش ک تشیع بود روز قبلشم ز زده بودم برا تسلیت..میخوام حالشو بپرسم میگم دیگ چی بگم

2738
ی صحبت کوتاه فقط در حد تسلیت  بگو تسلیت میگم خدا رحمتشون کنه انشاالله روحشون قرین رحمت الهی با ...

مراسم باباش رفتم یکی دو روز پیش ک تشیع بود روز قبلشم ز زده بودم برا تسلیت..میخوام حالشو بپرسم میگم دیگ چی بگم

چرا

بعضیا میگن این جمله به این معنیه که نفر بعدی خودت بمیری که دیگه غم نبینی 

اما به نظر من ایرادی نداره ، اینم یه جون تسکین دادنه وگرنه کسی منظورش این نیست طرف خودش بمیره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩