2737
2734
عنوان

بی بی چک

128 بازدید | 22 پست

۳یا۴روز به پریودم مونده

اینو با ادراراول صبح زدم فقط نور گوشی رو زیادکنید

ببینید هاله داره...؟

https://uupload.ir/files/tirh_۲۰۲۱۰۱۱۸_۱۱۰۰۲۱.jpg

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه

دقت کن داره ها خیلی ریرز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
بلههههههههه 

شما دیدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقت کن داره ها خیلی ریرز

من نمیبینم 

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱
2738
بله مبارکه چند وقت اقدام بودی

عزیزم من دوساله اقدامم یه بارم سقط داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوباره بزن ولی فعلا زوده بزار چند روز دیگه

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱
2706