2726

سلام خوبید

من تقریبا که دختر سر به هوا و بی دقتم و خیلی خصوصیات بد دارم اما میخوام درست بشم تقریبا از نوجوانی یا قبل ترش میخواستم تغییر کنم درسخون بشم نماز هامو بخونم حجابمو درست کنم گناه نکنم بتونم که انسان خوب و همه چی تموم باشم اما هر بار شروع میکنم به تغییر و درست شدن و توبه میکنم نهایتا اگه یه هفته بشه دوباره میشم همون آدم قبل دیگه واقعا دارم دیوونه میشم فک میکنم نمیتونم درست بشم واقعا یا خدا نمیخواد من درست بشم حس میکنم اگه توبه هم بکنمو درست بشم خدا دیگه قبولم نداره 

نظرت شما چیه ؟میشه بهم راه حل بدین و کمکم کنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینکه بخایی یهویی عوض شی سخته بالاخره بخشی از شخصیتت شده تو قدم های کوچولو بردار مثلا دروغ میگی یا غیبت میکنی سعی کن ده روز 20 روز نگی توجه کن مراقبت کن کم کم میشه عادتت یا زمان بذار اینجور واس اخلاق های بدت پرخاشگری یا عصبی میشی بگو این مدت قرار نیس عصبانی بشم صبر کردن و فکر کردن رو یاد میگیری بقیه عادت هارم همینجوطر تیکه تیکه تقسیم بندی کن انجام بده اینکه بخایی یهویی همشو بذاری کنار نمیگه نشدنیه سخته

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  

خانمی سعی کن از نماز خوندن شروع کنی ذکر یا حمید برا خوش اخلاقی رو زیاد بگو و ذکر استغفر الله ربی و اتوب علیه هم زیاد بگو صلواتم بفرست دیگه خود به خود درست میشی ان شالله 

من اینطوری یه کاری ترک می کنم که نذر می کنم مثلا تا ۴۰ روز یک کار بدو انجام ندم و اگه انجام دادم باید یک مبلغی مشخصی پول بدم صدقه. مقدار پول هم جوری انتخاب می کنم که هم پرداختش در توانم باشه هم یه مقدار زور بگیره (پول خیلی کمی نباشه ولی میزانش معقول باشه)

من تا ۶ ماه قبل خیلی بد بودم حجاب و نماز و...

اما تو ماه رمضون بود نمیدونم چجور شد یهو مسلمون شدم😅

سعی کن هر روز چن تا سخنای پیامبر و اماما رو بخونی و تو ذهنت تکرارشون کنی

روزی یه ایه از قران بخون(ترجمشو هم بخونی بسه)

هر وقت دیدی مثلا نماز یادت رفته یا نیشگون خودت بگیر

من انقد خودمو نیشکون گرفتم و چنگول زدم درست شدم😅

من تا ۶ ماه قبل خیلی بد بودم حجاب و نماز و... اما تو ماه رمضون بود نمیدونم چجور شد یهو مسلمون شدم😅 ...

باید بگی مثلا من امروز باید نمازمو بخونم

و اگر دیدی حوصلت نمیشه و نکردی خودتو تنبیه کنی حالا هر جوری که برات سخت تره.مثلا همون نیشگون یا پول یا...

2706