2733
2734
عنوان

مادرشوهرم غذایی ک دوس نداشتم و هی

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 147 پست
تنها راهش نرفتن یا سعی کن واسه غذا نباشی

ی تیکه ای چیزی بگو ،

بگم منم تون ماهی ک خودم میخرم دوس دارم؟ یا بگم مامان چطورشد ک دیگه برام تون ماهی درست نکردی؟🤣🤣🤣😜😜😐

ا۱لش اینه ک تون ماهی ک اونا میخورن من دوس ندارم شوره ،من هروقت میرفتم قبلش خونمون تون ماهی درست میکر ...

به شوهرت بگو من دلم ميخواد غذا بپزم ببريم خونه مامانت، مامان اين دفعه به زحمت نيفته

زنگ بزن بگو مامان شما غذا درست نكن من درست مي كنم ميارم، برنج بذار با ماهي سرخ شده، تن ماهي مارك خوب هم بخر براشون ببر، بگو من آخر سر يادم افتاد گفتم احتمالا  شايد ماهي زياد دوست نداشته باشيد تن ماهي آوردم چون مطمئن بودم دوست داريد و همش مي خوريد، حالا اين ماركش رو امتحان كنيد از بقيه مارك ها بهتره طعمش. 

خودت هم فقط ماهي بخور تن رو بذار جلوي مادرشوهر و دخترش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کنم می‌خواسته بگه یعنی عمدا درست نمی‌کردم و اتفاقی میشده

ولی عمدا درست میکرد🤔🤔 پس لابد میخواسته ی جوری جلوه بده ک من نفهمم داره کرم میریزه اره؟؟؟ پس باید حالیش کنم خیلیم زرنگ نیس تابلوعه و من فهمیدم و دررفتم😐🤣🤣🤣 درسته؟

2738
به شوهرت بگو من دلم ميخواد غذا بپزم ببريم خونه مامانت، مامان اين دفعه به زحمت نيفته زنگ بزن بگو مام ...

اره دمت گرم ،اینم ی راه حل خوبی ،ولی ی بار بهش گفتم ماهی بخورید بجاش گفت کی حال داره بخوابونه تومواد کلی وقت ولیسه سرخ کنه و فلان ، 

از تنبلیشه تون ماهی میندازه تو اب بیس دقیقه میجوشه ،پلو درست میکنه مباره 😏

بگو من یه مدت همه رو دست انداختم عاشق تن ماهی بودم الکی میگفتم متنفرم بزاربسوزه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

به مسخره نمی گیرم ولی غیر از یه مادر شوهر ببخشید ببخشید بی کار و یه خواهرشوهر بی کارتر از اون که خیلیم خاله زنکه چیز دیگه دستگیرم نشد شما سالی یه بار عید برو یه بار ماه رمضون اونم اگه دعوت کرد(عیدو دید وبازدید برو ولی نمون) فقط هم با همسرت

ی تیکه ای چیزی بگو ، بگم منم تون ماهی ک خودم میخرم دوس دارم؟ یا بگم مامان چطورشد ک دیگه برام تون ما ...

تیکه بنداز که غذا بلد نیستین تن ماهی میخورین بگو واسه تنبلاست این غذا

🤍
به شوهرت بگو من دلم ميخواد غذا بپزم ببريم خونه مامانت، مامان اين دفعه به زحمت نيفته زنگ بزن بگو مام ...

اگه ی روز رفتم تون ماهی درست کرد چیکارکنم؟ خوبه برنجو بخورم توون ماهیشو جدا کنم نخورم اره؟ یا حاضری نون پنیری تخم مرغی چیزی بخورم؟ یا بخورم و با اشتها و تعریف کنم ؟چیکارکنم اینم بگید 

به مسخره نمی گیرم ولی غیر از یه مادر شوهر ببخشید ببخشید بی کار و یه خواهرشوهر بی کارتر از اون که خیل ...

خیلی سبک بازی درمیارن  سنگین رفتار نمیکنن ، خودشونو ول دادن تو کلی حرف و رفتار بچگانه  زورگویی و چ میدونم این حرفا ادم اصن احساس نمبکنه اختیار خودشو داره 

اره دمت گرم ،اینم ی راه حل خوبی ،ولی ی بار بهش گفتم ماهی بخورید بجاش گفت کی حال داره بخوابونه تومواد ...

پس حتما خودت ماهي بخور جلوش اصلا تن نخور و تن ماهي رو از قصد بذار جلوي اونا

ولي سوتي ندي كه شوهرت بفهمه ها، شوهرت بايد فكر كنه از روي مهربوني داري اين كارو مي كني، بذار فقط خودِ بد ذاتش متوجه بشه

بگو شما عاشق تن هستي بخاطر شما تن خريدم.

2706