2733
2734
عنوان

شوهر کی حتی تو بیرونم صداشو کنترل نمیکنه؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 114 پست

والابخدای چیزای میبینم اصن میخام دق برم  بزن تودهنش 

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من ی بارتوجمع هارتوپورت کردم بلندترازاون هارتوپورت کردم صداشواوردپایین

وای منم یه بار تو خیابون روانی شد ... من خاک توسرم اینگار پشمممممم و ماستتتت ... هیچی نگفتم رفتیم خونه ...

چقد پخمه بودم اونموقع ... خیلی حرص میخورم چرا داد و بیداد نکردم همون موقع 😐😶

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
2731
ارشد بودنش ربطی نداره خانواده اش حتما ادمای عصبی هستن

خانوادش ۱۰نفره هستن و مرد سالار.......

ازشون متنفرم

کاش یه نفر حامی داشتم شرشونو کم میکردم

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
2738
من حامی ندارم..‌‌‌ با اینکه تک دختدم و پدرمم وضعش خوبه ولی بفکرم نیس حتی وقتی میر م خونشون،زیاد اه ...

منم شوهرم جلو اونا خودشو عالی نشون داده اگه فحشاشو خورد کردناشو میدیدن شاخ در میاوردن بااینکه خودم دیگه خسته شدم رفتاراشو میگم بهشون وچون بقیه چیزاش خوبه میگن باهاش کناربیا

فقط خدا
میدونم خانمهایی که حامی ندارن دارن مرگ تدریجی رو تجربه میکنن زندگی نمیکنن منم هم مث خودت 

خانوادم عاشق شوهرمن.....

بمن محل نمیدن اصلا

من لوس نیستم بخدا کلا محبت ندیدم ک پناه اوردم ب شوهرم

اما از چاله در اومدم افتادم تو چاه

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
دقیقااااا😐 اون مورد دیگه چاره ای جز تحمل نیست 

مثن بابای من توجمع میگه میوه بخور.هی مییگم نمیخوام نمیتونم سردیم میکنه حالم بد نیشه 

یهو دادمیزنه بخور دیگههههه😐

منم ب این شکل 😶 میوه رو میگیرم میخورم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

خودت تنها برو، بچه هم داری بذار پیشش برو خرید... مردا حوصله ی بازار رو ندارن... یا از قبل برو انتخابت رو بکن بعد با همسرت برین سریع همونارو خرید کن که خیلی تایم بازار طول نکشه اعصابش خرد بشه...😑

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
2706