2737
2734
عنوان

شوهر کی حتی تو بیرونم صداشو کنترل نمیکنه؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 114 پست
خب پول لازمم میشه کارتم ک نمیده باید خودش بیاد

بگو برات کارت به کارت کنه یا از عابر برات مقداری بگیره 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش بگین سنتی خوبه و فلان...   قبل از ازدواج شناخت نباشه همین میشه

خواهرم ایشون اخلاقش همینه عوض نمیشه مجبوری تحمل کنی    اگه از اول اینجوری بود باید همون اول تصمیم جدی میگرفتی

2731
خب رو چه چیزایی حساسه که اینجوری عصبی میشه اونا رو انجام نده تا جای ممکن

اونروز رفتیم فروشگاه،بعد یه قفسه پرررر از سس قرمز بود ک همشون باهم فرق داشتن منم ساده میخاستم برا همین داشتم دنبال ساده ها میگشتم ک یهو برگشت گف سس سسه دیگه چرا لفتش میدی خرید بلد نیستی ......بلند گفتا

یعنی ابروم رفت 

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
خب پول لازمم میشه کارتم ک نمیده باید خودش بیاد

😳

کارت نگیر ازش بگو مثلا ۵۰۰ تومن بزن به یه کارت دیگه بده بهم. خودم تنها راحتترم دستم بازتره تو حوصلت نمیشه پا به پای من بیای برای خرید. 

غیر منطقی هم نمیگی. 

من تنها خرید کردن رو ترجیح میدم تا اینکه کسی دنبالم راه بیفته اینجوری خودم معذبم و ملاحظه همراهم رو میکنم. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
هه عین شوهر من...خودش وحشیه رومن اسم گذاشته

من حامی ندارم..‌‌‌

با اینکه تک دختدم و پدرمم وضعش خوبه ولی بفکرم نیس

حتی وقتی میر م خونشون،زیاد اهمیت نمیدن بمن ولی در عوض جلو شوهرم باهاش عالی ان و انقدر باهاش میگن میخندن ک.....

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

[QUOTE=173274644]😳 کارت نگیر ازش بگو مثلا ۵۰۰ تومن بزن به یه کارت دیگه بده بهم. خودم تنها راحتترم دستم بازتره تو حو 

برو تو تاپیکای قدیمیم که ببینی چجور ادمیه😔

2706