2733
2734
عنوان

اه چرا اینطوری شدم بدم میاد😠😑😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعد چند وقت درست میشه الان سه ماهی شده فکر کنم 😑 باورت میشه  کرم پودرم دیگه به صورتم نمیشینه ...

باید کم کم برع 

ی مدت باید بش دقیق نمیدونم ممکنع طول بکشه

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
😂😂😂گفتم کسی نبود ولی خوب بابامینا بودن بعدم تو درخت مگه با مایو میرن😐😂😂🤣

خخخخ رفتی افتاب بگبری دیگه😄.

الوئه ورا من ژلش رو برا شوهرم که تو کوهنوردی برنز شده بود میزدم مرتب.خیلی سریع خوب شد.

سی گل میزدم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738
متاسفانه چند لایه باید مثل مار پوست بندازی تا برگردی به حالت قبل😂

چقدر طول می‌کشه تا عید درست نمیشم یعنی ای خاک عالم تو سرم خیر سرم رفتم آفتاب بگیرم بدنم ویتامین بگیره 😐😁

بعد چند وقت درست میشه الان سه ماهی شده فکر کنم 😑 باورت میشه  کرم پودرم دیگه به صورتم نمیشینه ...

اوه تا این حد سوختی ؟؟؟ برو متخصص پوست 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
چقدر طول می‌کشه تا عید درست نمیشم یعنی ای خاک عالم تو سرم خیر سرم رفتم آفتاب بگیرم بدنم ویتامین بگیر ...

این کار مراحل خاص خودشو داره😂

شاید کمرنگ بشه

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶

دقیقا منم توی تابستون کلا صندل انگشتی پوشیدم

کل پاهام سیاه شاد الانم فقط یکمممممم یهتر شده

کامل درست نشد

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
خخخخ رفتی افتاب بگبری دیگه😄. الوئه ورا من ژلش رو برا شوهرم که تو کوهنوردی برنز شده بود میزدم مرتب. ...

روغن نارگیل خوب نمیکنه 

ماست چی؟

ماست بزنم به پاهام پلاستیک فریزر بکشم و جوراب بپوشم به نظرت تاثیر داره؟؟

2706