2703
2553
عنوان

شماهم انقد مادرشوهراتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 43 پست
این تفکر توئه من خودم دختر بیارم نازم بیشتر میشه تا پسر همه ک مثل هم نیستن

ممکنه...آخه من طبق تجربیاتی که تو اطرافیانم دیدم میگم...وقتی میفهمن بچه پسره تو شکمشون ،چنااان نااازی میکنن و خودشونو لوس میکنن که نگو و نپرس...بعدشم جوری برخورد میکنن که انگار همه نوکر اون بچه ن و باید دست به سینه باشن برا بچه ش...

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خودت میرفتی دکتر حتما ک نباید یه مرد مارو ببره

عزیزم من تازه زایمان کرده بودم باید با شوهرم میرفتم اصلا کار  ب شوهرم نداشتم اون میگف نزارش بره نبرش دکتر یه وقتی بچه رو مریض نکنه منظورش این بود من با دمدون درد خودم بسازم

2720
خالتو نمیگم...عروسش چون پسر زاییده خیلی غرور گرفتتش...

میدونم چی میگی ولی خو خود عروسش میدونه که شوهرش و همه دختر دوس داشتن اتفاقا بیجاره وقتی جنسیت رو فهمید ناراحت شد ولی خالم گب عب نداره و دلداریش داد

اصن رابطه من با خالم بخاطر این خوبه که دختر نداشته از بچگی مثل مادردختر شدیم

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍
😒😒من ویارم بد بود دو روز رفتم خونشون طبقه‌ پایین بمونم هر کی زنگ. زد گف آره حاملس عروسم حالش خوش ن ...

عزیزم از همه نباید یه جور انتظار داشت 

شاید باید بگی بهشون نمیدونن

من وقتی کرونا گرفتم با شوهرم مامانم هرررروز ناهار شام درست میکرد میکرد جلو در میذاشتم می‌رفت تا ۲۰رور

مادرشوهرم فقط یه شب سوپ درست کرد فرستاد 

من واقعا اصلاناراحت نشدم چون هر کار کنی دختر واسه مادر عزیزه نه عروس 

اما بعدش یبار شیربرنج درست کرده بود شوهرم اونجا بود واسه منم آورد زنگ زدم تشکر کردم گفتم وای مامان نمیدونی چقدر هوس کرده بودم و چقد بی حوصله بودم وقتی تنهام هیچی درست نمیکنم ..از اونموقع هر وقت شوهرم می‌ره شیفت برام غذا می‌فرسته بااینکه حالم خوبه

2714
خب تو به مادرشوهرت چی گفتی؟؟؟؟؟؟؟

من خیلی درد داشتم حالم اصلا خوب نبود نای جواب دادن ندارم ولی شوهرم شستش انداختش رو بند تازه وقتی از مطب برگشتم دیدم همشون خاهراشوهرم و مادرش و همممه بق کردن نگامم نکردن گفتن نزدیک بچه نشو  یه وقت ازت مریض نشه انگار ایدز داشتم ناراحت شدم ولی هیچکی نگفتم پسرمو بغل کردم و رفتم

من خیلی درد داشتم حالم اصلا خوب نبود نای جواب دادن ندارم ولی شوهرم شستش انداختش رو بند تازه وقتی از ...

خداروشکر شوهرت ماشالله فهمیدس

خلاصه نذار رو سرت سولر شن مظلوم نباش

البته منظورم بی احترامی هم نیس

خداروشکر شوهرت ماشالله فهمیدس خلاصه نذار رو سرت سولر شن مظلوم نباش البته منظورم بی احترامی هم نیس

ن خواهرجان الان یه پا استاد شدم تو اینکارا جوری با پنبه سر میبرم ک نگو قبلا خیلی ساده وساکت بودم ولی الان ن جالبیش اینه الان بیشتر بهم احترام میزارن 

اونوقت مادرشوهر من بچمو حتی یبارم بغل نکرد و اسمشم صدا نزد از وقتی پسر جاریم بدنیا اومد فهمیدم چون بچم دختر بوده اینجوری میکرده چون اون بچه رو داره میخوره از بس دوست داره

الان سر یه مسئله و بحثی که از پارسال بینمون پیش اومد دیگه گفت تو و دخترت حق ندارید پاتونو بذارید توی خونم و حتی به شوهرمم زنگ میزنه اصلا نمیگه بچه ای هم داری

و من برای زندگی تورا بهانه میکنم....