2737
2734
عنوان

شماهم انقد مادرشوهراتون....

1143 بازدید | 43 پست

شماهم انقد مادرشوهراتون لی لی به لالاتون میزاره عایا؟

من خالم خیلی عروسش رو پرو کرده 

موقعی که حامله شد عروسش همه در اختیارش بودن از همون یع روزگی 

به همه هم دستور میداد یعنی خجالت نمیکشید به دختر خاله ی شوهرش همش دستور نیداد"

:|||||

باور کنید کلا از رو مبل تکون نمیخورد (خوبه استراحت مطلق نبود،از همون یع روزگی تکونی به خودش نداد تا بچه رو دنیا اورد)

خونشون طبقه بالا خالمه همش بچه رو میاره میده خالم جوری بچه به خالم میگه مامان یا تا بعدازظهر سرکاره بعدشم میره تفریح بچشم خیلی شیطونه 

خالم خیلی گناه داره چندین سال عذاب کشید و ناراحت بود الانم نمیتونه از خونه تکون بخوره ببینه عروسش یه دقه وایمیسه خونه بچشو بگیره که بیاد تا بیرون با نه

خداروشکر غذا هم که اصن نمیکنن کلا خونه خالمن 

جوری یبار برادرشوهرش از خونه انداختشون بیرون دوباره پرو پرو برگشتن 

دیگه حالم از پروعیشون بهم میخورع 

اینم بگم دختر خوبیه (نمیشه همش از عیب طرفت بگی)ولی حب خیلی پروعه 

نگید به توچع چون من و خالم عین مادر و دختریم و فقط بچش نبودم ولی دقیقا محبتمون بهم و علاقمون بهم عین مادر و دختره و واقعا وقتی میبینم زورم میاد حرصم میگیره

گفتم ببینم شماهم مادرشوهراتون اینطور میکنن براتون؟

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ولی واقعا هر چیزی باشه اصلا به شما مربوط نیست هر جور که خالت رو دوست داری

خالت خودش میتونه بگه کار دارم 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ازشون دورم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

مادر شوهر من چون از اول راضی نبود منو آدم حساب نمیکنه.هر چند من احترامشو دارم بخاطر جاییکه بزرگ شدم.وگرنه منم در اصل آدم حسابش نمیکنم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

برای عروس خاله تون اینقدر حرص میخوری؟ اگه زنداداشت بود چیکار میکردی؟ ول کن بابا خودتو اذیت نکن

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
بچه ش پسره ؟؟؟

آره

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍
2706