2733
2734
عنوان

لکه بینی بدون درد هفته ۴۰بارداری

1111 بازدید | 14 پست

سلام خانوما.من تو هفته ۴۰ هستم.دیروز از صبح شکمم باد کرده بود و سفت شده بود.تکونای بچه هم کم شده بود .

عصر رفتم دکتر .معاینه ام کرد.گفت دهانه رحم بسته است.نوارقلب و سونو هم گرفت از بچه گفت تکوناش و ضربان قلب خوبه 

اخر شب که رفتم دسشویی ترشحاتم همراه با خون قهوه ای و لک بود.وقتی راه میرم روی مثانه ام خیلی فشار میاورد.همش انگار احساس ادرار داشتم.

خودمم حس میکنم شکمم پایین اومده.

باز رفتم بیمارستان معاینه کرد گف دهانه رحم بسته است.گفت برو تا دردت شروع نشد نیا.

النم۱۲ساعت گذشته و هیچ دردی ندارم. هنوزم لکه بینی دارم.

خیلی نگرانم .این لکه بینی های قهوه ای خطرناک نیستن؟ کسی اینطوری بوده؟

بیمارستان دولتی هست یا خصوصی؟

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم لکه بینی داشتم ولی قهوه ای نبود خونی بود قشنگ رفتم معاینه کرد بسته بود نوار قلب دوبار گرفت گف مشکل داره بعدم سونو بیوفیزیکال نوشت برام اونو ک انجام دادم سریع بستریم کردن ...شما اگ نوارت خوب بوده حتما وقت داری هنوز

2728

بهش میگن نمایش خونی،،،نترس ترشحات دهانه رحمه اگه بچه خوب بوده و تحت نظری کم کم دردت شروع میشه...منم همینم همش مثانه درد دارم وقتی وایسادم ..وقتیم‌میشینم انگار سره بچه تو استخونای لگنم فشار میاره،دیگه اخراشه انشالله ب سلامتی زایمان میکنی همین چند روز

بهش میگن نمایش خونی،،،نترس ترشحات دهانه رحمه اگه بچه خوب بوده و تحت نظری کم کم دردت شروع میشه...منم ...

دکتره میگفت شاید بخاطر معاینه لک و خون داری.چون درد نداشتم. 

خدا کنه زودتر دردام شروع بشه. دیگ خسته شدم. 

استخونای لگن و واژنم خیلی درد میکنه‌.اصن نمیتونم تکون بخورم.دسشویی رفتن و خوابیدن برا عذاب شده

2738
نه برا من خون قرمز نیست. قهوه ای کمرنگه. ولی بازم نگرانم

برای من قهوه ای نبود قرمز مایل به صورتی بود دهانه رحم ۳سانت باز بود ولی من سزارین بودم وسزارین شدم ..مراقب حرکات بچه باش امیدوارم زایمان خوبی رو داشته باشی    

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
بیمارستان میلادم. دولتی

به سلامتی عزیزم بیمارستان خیلی خوبیه اگه گفتن نگران نباش حتما چیزی نیست امیدوارم به سلامتی فارغ شی

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
دکتره میگفت شاید بخاطر معاینه لک و خون داری.چون درد نداشتم.  خدا کنه زودتر دردام شروع بشه. دیگ ...

بهت نگفتن پیاده روی کنی یا کاری کنی که درد هات شروع بشه ؟

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
دکتره میگفت شاید بخاطر معاینه لک و خون داری.چون درد نداشتم.  خدا کنه زودتر دردام شروع بشه. دیگ ...

احتمالش هست ولی دیگه نهایت ۴ یا ۵ روز دیگه‌مونده منم خیلی سختمه ..دیگه خسته شدم من دخترمو ۴۱ هفته دنیااوردم ولی اینو دیگه طاقت ندارم صبر کنم...نه میشه خوابید نه میشه مشست نه میشه وایساد،،ی وضعیه

2706