2726

سلام دوستان خوبید

من پسرم ۱۶ ماهه س 

بردم برا آز یکسالی هم کم خونی داشت

هم امکان داشتن تالاسمی

هم کلسیم اگزالاتش

مثبت بود ک دکتر یه ازمایش ادرار تکمیلی داد دوباره

کسی داشته این شرایطو 

میشه راهنمایی کنید

کلیه ش سنگ سازه؟

کلسیم اگزالات خطر سنگ داره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید چی شد که دکتر این آزمایش ها رو نوشت؟ ببخشید بچه شما چه کلمه ها و کارایی بلده؟دستور پذیری چطو ...

ببرید دکتر این ازمایش و  میدن چکاب کامله

حرف میزنه خودش میفهمه چ میخواد غذا میخواد میگه ممه ابه

2728
ببرید دکتر این ازمایش و  میدن چکاب کامله  حرف میزنه خودش میفهمه چ میخواد غذا میخواد میگه ...

دکترش هیچی ننوشت.فقط وزن‌و قد و... میگیره.چطور باهاش کار کردید که اینارو میفهمه و میگه

دکترش هیچی ننوشت.فقط وزن‌و قد و... میگیره.چطور باهاش کار کردید که اینارو میفهمه و میگه

یعنی چ کار کردم

آز یکسالگی  از ۱۲ تا ۱۸ ماهه توصیه می کنم انجام بدین  مشکلی باشه خدایی نکزده زودتر اقدام ب بهبود می کنید

یعنی چ کار کردم آز یکسالگی  از ۱۲ تا ۱۸ ماهه توصیه می کنم انجام بدین  مشکلی باشه خدایی نک ...

والا دکترش فوق تخصص رشد و تغذیه کودکان هست.چیزی نگفت.شوهرم‌ هم حساسه میگه نه بچه رو اذیت نکن.لارم باشه دکتر میگه

پسر من نزویک‌۱۴ماهشه.توخونه تنهاست و همش تلویزیون براش روشن میکنم و باهاش حرف نزدم و مصلا بهش نگفتم عروسک بیاد ماشین بیار هیچ کاری بلد نیس و حرف نمی زنه.نگرونم

والا دکترش فوق تخصص رشد و تغذیه کودکان هست.چیزی نگفت.شوهرم‌ هم حساسه میگه نه بچه رو اذیت نکن.لارم با ...

تلویزیون تا زیر دوسال ممنوعه

معمولا بچه هایی ک تی وی می بینن خیلی دیر ب حرف میوفتن و همچنین باعث کاهش تمرکز در اینده و موقع مدرسه رفتن میشه

تلویزیون تا زیر دوسال ممنوعه معمولا بچه هایی ک تی وی می بینن خیلی دیر ب حرف میوفتن و همچنین باعث کا ...

از بس میچسبد به پام و اینجا کسی نداشتیم و تنها بود تلویزیون روشن میکردم میزدم پویا که سرگرم بشه بتونم کارام کنم.نمیدونستم باید باهاش حرف بزنم و باهاش کار کنم.الان چند هفته است تلویزیون محدود کردم ولی خیلی نگرونم

والا دکترش فوق تخصص رشد و تغذیه کودکان هست.چیزی نگفت.شوهرم‌ هم حساسه میگه نه بچه رو اذیت نکن.لارم با ...

و اینکه م و سه تا از دو ستام ک بچه داریم همه با دکتر های مختلف این آز داشتن

سلامتی بچه از حساسیت همسر مهم تره

من وقتی از بچم‌خون گرفتن این قد گریه کردم چشمام درد گرفت شوهرمم داشت پس میوفتاد  و لی سلامتی بچمونو ب احساساتمون ترجیح دادیم دیگه

از بس میچسبد به پام و اینجا کسی نداشتیم و تنها بود تلویزیون روشن میکردم میزدم پویا که سرگرم بشه بتون ...

منم همش تو خونم ولی نزاشتم از اول

سختم بود برام تو اوج خستگی می چسبید راهش می برم یه وقتی م شوهرم تی وی روشن کنه هنش حواسم هس نبینه سرشو گرم می گنم

موقع تو اشپزخونم

یه کابینت و گذاشتم براش پلاستیکی ها توش این سر گرم بشه یا بغلمه اشپزی می کنم براش توضیح می دم 😂

از بس میچسبد به پام و اینجا کسی نداشتیم و تنها بود تلویزیون روشن میکردم میزدم پویا که سرگرم بشه بتون ...

کتابربراش بخون 

اینستگرام خیلی پیچ ها هستن از دکتر ها و مشاور های کودک و غیره ک یاد میدن چ بازی هایی با بچه بکنیم

در چ سنی

دکتر  ظریفی و فالو کن تو اینستاگرام

و اینکه م و سه تا از دو ستام ک بچه داریم همه با دکتر های مختلف این آز داشتن  سلامتی بچه از حسا ...

نمیدونم والا.حالا مجدد میبرمش دکترش ببینم چی میگه.چون منم با آبجیم و دوتا دوستام بچه هامون هم سن هستن ولی آز نداشتن.فقط یه دوستم بچه اش اون ماه افزایش وزن نداشت براش دکتر آز نوشت

2706