2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون بهتون بده

177 بازدید | 12 پست

الان دقیقا چند سالته و شمام یه سال کمتر بگی

بعد بگه عه چرا کمتر میگی

چرا خانما ب سنشون حساسن و... 

چ عکس العملی نشان می دین 

چ جوابی میدین

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه یسالم بزرگتر میگم سنمو😂

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2731

نیازی نیس بالا و پایین بگی سنو اخه،هر سنی ویژگی های خودشو داره و باید ازش لذت برد😍

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2738

معمولا همسرم سن منو کمتر میگه 

منم همش می خندم میگم چرا بعد از یه عمر زندگی نمیدونی من چند سالمه

احتمالا برعکس هم بشه همینو بگم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
بگو ما خانوما سنمونو با ریخت آقایون ست میکنیم😂

چ ربطی داشت 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏