2726

من چونکه امسال انتخاب رشته دارم میخوام ک ریاضیو انتخاب کنم بعدش برم کامپیوتر ولی خیلیا میگن نرو ب تجربیم علاقه ندارم کلا موندم چکار کنم

از این اکانت دو نفر استفاده می کند💫

به نتم خدا رشته پدر پولدار که ترتیب مهاجرتت رو بده

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشته اختلاسگری

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2728

برو انسانی تربیت معلم بیاری ,رسمی میشی, بهترین شغل برای خانمهاس

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 

تجربی بخون

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

زبان رو جدی بخون

تحقیق کن ببین چه رشته ای تو کشورای خارجی بدرد میخوره

دانشگاه همونو بخون با نمرات عالی و مقاله اینا چاپ کن فعال باش تا بتونی پذیرش بگیری از یه دانشگاه خارجی 

تو ایران اینده ای وجود نداره

نینی یار جون مادرت کاری به کارم نداشته باش قوانین سایت رو‌تخم چشام   

نمیشه گفت چی صددرصد آینده داره

بنظرم توی ایران تنهااا شغلی که ۱۰۰درصد و بی برو برگرد میری سرکار معلمی هست..از همون موقعی که وارد دانشگاه فرهنگیان میشی هم حقوق میگیری...اگر از لحاظ علمی قوی باشی هم میتونی در کنار دبیریِ مدرسه، توی آموزشگاهای کنکور تدریس کنی...

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍

عزیزم ما نمیتونیم کمکت کنیم و بگیم که چی خوبه و چی بخون

به جای اینکه از ما کمک بگیری، یه وقت مشاوره بگیر برو اونجا با مشاور مشورت کن

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که پس از دوری بسیار به یاری برسد..:)

ب اینایی میگن فلان رشته کار نداره توجه نکن

تو هر رشته ای باشی اگر بهترین دانشگاه قبول بشی کار هنیشه برات هست

یه چیزی برو ک علاقه داشه باشب

معلومه ادمایی بدون علاقه و دانشگاه های پرت میرن با یه رشته براشون کار نیست! 

علاقه خیلی مهمه

استعداد 

خلاقیت

اینا باعث موفقیته 

نه اینکه صرفا یه مدرک بگیری بعد بگی کار نیست! 

آینده تو ایران با نفوذ و پارتی کلفت و زبون چرب عالیه... حتی اگه نالایق باشه طرف.... 

ولی خب اگه اونارو نداری تو هر رشته ای که میری باید بهش علاقه داشته باشی و اطلاعات کافی راجبش داشته باشی...تلاش کنی می تونی موفق بشی فسط مطالعه کن❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2706