2733
2734

از اول در سکوت مطلق بودم ✋

برای درس خوندنم هیچکس اذیت نشد مثل ادم کلاسارو میرفتم میومدم سمپادیم بودم 

مامان بابام جدا شدن ، مامانم نمیذاشت بابامو سالی یکی دوبار بیشتر ببینم بازم کنار اومدم با وجود این ارتباطم با بابام و زنش خوب بود و هست 🤷

مامانم یکسره افسردگی داشت قرص میخورد ۸ شب میخوابید برقارم خاموش میکرد من تا ۱۲ که خوابم ببره زل میزدم به دیوار 😂😂

الانم که یکم خوب شده داره ازدواج میکنه بازم دارم کنار میام 😕😒

هیچوقتم هیچی نخواستم 🤕🤕

اونوقت دیروز مامانم گفت من به خاطر تو پیر شدم انقدر اذیت کردی اگه یه بار دیگه برگردم عقب محاله بچه دار شم 🥴🥴

مستقیم به من نگفت به داییم گفت 

حق ندارم قهر کنم عایا ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامانه میگه ب دل نگیر 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

من بودم اعتراض میکردم

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2706