2733
2734

من سال 90 کنکور دارم 132 رتبم بود دانشگاه تهران بودم شهریشم زیاد نبود درست یادم نیس 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ولی اگه روحیت با و کالت نمیخونه  ب نظرم رشته دیگه ای برو 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عشقم امسال کنکور داد رتبش 1800 و خورده ای شد دانشگاهش بوعلی سینا ابن سینا نمیدونم همون دانشگاهه تو همدانه روزی 13 ساعت درس میخوند امامتاسفانه دم کنکور کرونا گرفت همه چی بهم ریخت. ولی خداروشکر از دانشگاهش راضیه

البته قراره یه برنامه هایی بریزه بعد اینکه لیسانس گرفت بریم فرانسه برای ادامه تحصیلش که من بعید میدونم بریم

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
عشقم امسال کنکور داد رتبش 1800 و خورده ای شد دانشگاهش بوعلی سینا ابن سینا نمیدونم همون دانشگاهه تو ه ...

میشه بپرسم چن سالتونه 

من 18  اون 23

خوب ب سلامتی خوشبخت باشین 

2738