2737
2734
اوو چه حساسی گفتم شاید بخاطر حاملگی هورمونهات بهم ریخته.  فقط خودتو پیر میکنی اینجوری. منم خود ...

اره مامانمم میگه.مثلا یه خاله بیوه دارم شوهرم چن بار هی گفت زنگ بزن با بچه هاش بیان خونمون چه خبر از خاله ت هی من حساس شدم اخرم بش شک کردم.چن شب پیش تو خاب میگفت دختر دانشجو چه خبر میگفتم تو داری به من خیانت میکنی دختر دانشجو کیه میزد رو قران میگفت به خدا هیچکس.من بت خیانت نمیکنم صب تا ظهر پادگانم ظهر میام با سرویس خونه بیرونم ک تنهایی نمیرم گوشیمم دست توعه یسره ولی بازم دلم اروم نمیگیره همش بش شک دارم وزودرنجم سریع اشکم درمیاد نمیتونم صحبت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=173269646]بگو دلیل نمیشه . من که نمیتونم اینجوری تحمل کنم . همه مردم مشکل مالی دارن فشار کارشون زیاده . شاید ک ...[/QUOTE خسته شدم نمیدونم چیکار کنم تا بعد از عید صبر میکنم درست نشد طلاق

چرا من از رابطه حالم بهم میخوره ازدواج همه چیزش خوبه جز رابطه بدم میاد نمیدونم چرا کسی علتشو میدونه؟

اصل ازدواج رابطه هست اگه نباشه دیگه برای چیه طرف یکیو بیاره توخونه خرجش بکنه که چی بشه😂

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
2731
کاش منم سرد بشم اصلا ریشه کن بشه میل جنسیم 

راستش ببخشید راحت میگم فقط محض اطلاع.من تو رابطه هر چقد شوهرم طولش بده من اصلا ار....ا نمیشم نمیدونم چرا اصلا نمیشم

واسه همین کلا دیگه هیج حسی ندارم

قبلا رابطه برام مهم بود ولی الان نه 

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
اره مامانمم میگه.مثلا یه خاله بیوه دارم شوهرم چن بار هی گفت زنگ بزن با بچه هاش بیان خونمون چه خبر از ...

خاب دیده بود؟

اخی عزیزم حساس نشو ولی بیچاره یه خاب دید

2738
بخاطر رابطه اخه طلاق بگیری چی بشه  خب لابد سرد مزاج شده . این دلیل به طلاق گرفتن نیست که.

عزیزم گاهی به ادم فشار میاد وهمش فکر میکنع و زده میشع منم یمدت دلم میخاس جدا شم .ولی خودم سرد شدم و دیگه برام مهم نیس اصلا.وقتی شوهرش طرفش نره ادم ناراحت میشه دیگع

جدی میگی چند وقته ندارین رابطه؟

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2706