2733
2734
عنوان

کنکور

106 بازدید | 11 پست

اصلا تمرکز ندارم هی روش مطالعمو عوض میکنم یه برنامه ریختم پایه به پایه ولی خیلی کند پیش میره میترسم نرسم  درسا رو تموم کنم بی نتیجه بمونه دارم یه این فک میکنم برناممو بقچه ای کنم  ولی میترسم یادم بره نمیدونم چیکار کنم 

بقچه ای بدون تسلط قبلی تف سربالاست

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم  پرستاری میخوام ولی سردرگمم نمیدونم چطوری بخونم

بستگی داره پرستاری کدوم شهرو میخای اگه پرستاری تهران میخای باید تلاشت بالا باشه ولی اگه پرستاری میخای آزاد یا هر شهری فرق می‌کنه بهم بگو تا راهنماییت کنم

2738

عمومی رو تقویت کن همه رو خوب بخون زمین رو اصلا نخون برا عربی خط به خط کتابو بخون و نقش ها و اعراب و جمع مکسر اینا رو دربیار 

برای ادبیات کتاب های مبحثی هامون سبطی رو بگیر بخون حجمش زیاده ولی خیلی شیرین درس داده 

اگه عربی ضعیفی سیر تا پیاز داشته باش 

دین و زندگی هم به آیات خیلی توجه کن معنی و مفهوم و تطابق با متن کتاب خیلی سبز خوبه

زبان لغت خیلی مهمه هر روز لغاتو مرور کن

ریاضی مباحث پر سوال رو مشخص کن و فقط اونارو تمرین کن مثل مشتق حد انتگرال آمار و احتمال و مثلثات و 

زیست رو هر روز بخون همه زیست و تست بزن 

فیزیکم من همشو دوست داشتم خوندم 

شیمی ام کامل مبتکران خوبه 

به عید که رسیدی کتابهای تست کنکور فقط اونقدر بزن تا حفظ شی همه سوالات رو برا خودت تحلیل کن 

۱۰دوره تجربی داخل و ۵دوره خارج 

درصد هامو برات میزارم البته اینا مال ۹۳ هست و رتبه من همون رتبه ای شد که تو میخواستی 

ادبیات ۵۰ دین و زندگی ۵۰ عربی۶۳ زبان۳۰  زمین ۱۶ ریاضی ۳۰    زیست ۵۰ فیزیک۲۰ شیمی ۵۰ رتبم با تقریبا ۱۱۰۰۰شد دولتی قبول شدم البته نظام قدیم سخت تر بود درصد بچه ها پایین تر میشد