2726

میخوام برا خودم و شوهرم و دخترم لباس ست بدوزم به نظرتون برا دختر ۶ ماهه چه جور لباسی میشه دوخت خودم هم ۱۸سالمه به نظرتون چه مدل لباسی برای خودم بدوزم هم یه لباس خوشگل برا دخترم که ۶ ماهشه پیشنهاد بدید هم برا خودم که ۱۸سالمه مرسی از همگی برا هر کدومتون یه آیه الکرسی میخونم 

عزیزم بزنی توی گوگل کلی ایده میاره

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

عزیزم ست چی میخوای بدوزی؟؟

ست مجلسی؟؟ست اسپرت ؟؟ست زمستونی؟؟ست چی؟؟

شوهرت رو نمی‌دونم ،،،ولی خودت و دخترت ست پیراهن کوتاه عروسکی از این پف دارها بدوزین قشنگ و شیکه 

چون سن خودت هم کمه،،،بنظرم به پیراهن کوتاه مجلسی پف داره عروسکی خیلی شیک میشه براتون !! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه لباس پوشیده میخوای لباسای مزون حریران رو ببین.یکیرو انتخاب کن ستشو برا دخترت بدوز همرنگشم برا همسرت

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
2728
عزیزم ست چی میخوای بدوزی؟؟ ست مجلسی؟؟ست اسپرت ؟؟ست زمستونی؟؟ست چی؟؟ شوهرت رو نمی‌دونم ،،،ولی خو ...

ست اسپرت. میخوام بیرونی با یه ست دیگه که برا خودم شومیز باشه ولی مدلش به سنم بخوره