2737
2734
عزیزم فعلاگلدونات عوض نکن تااسفند کمی میخ بریزتویه بطری اب بریزروشون  بزارزنگ بزنن رنگ ابت نارن ...

ممنونم. چشم. ببخشید گلدون پلاستیکی بهتره یا سرامیکی

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خوبه زمستون ورداشتی خاک عوض کردی؟؟؟گل بیچاره دچار شوک میشه

ن دست نزدم اصلا. الان نگاش کردم گل داده ولی خیلی از برگهایش ریخته خیلی ناراحتم گفتم شاید جاش تنگه 

مرسی عزیزم. به نظرت گلدونشون کوچیک نیس

الان ک نمیشه گلدون عوض کرد خراب میشن.. ولی از همین دو مدل ک گذاشی دست من اصلاااا نمیشه همش خشک میشن 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2728
نه خوبه زمستون ورداشتی خاک عوض کردی؟؟؟گل بیچاره دچار شوک میشه

ببخشید منم یه سوال دارم ...

چطوری بگم .. برگ گیاه شل و نرم شده.. چرا ؟ ساقه ها که به سمت بالا بودن الان نرم شدن همه به سمت پایینن

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
الان ک نمیشه گلدون عوض کرد خراب میشن.. ولی از همین دو مدل ک گذاشی دست من اصلاااا نمیشه همش خشک میشن& ...

اولیه ناز یخیه خیلی گل بی آزار یه برای من الان یه دوهفته ای میشه اینجور شده خیلی ناراحتم

عزیزم فعلاگلدونات عوض نکن تااسفند کمی میخ بریزتویه بطری اب بریزروشون  بزارزنگ بزنن رنگ ابت نارن ...

منم یه گل اگاو لیندا خریدم ۴یا۵ماهه نوک برگاش خشک شده هرچیم برگ جدید درمیاره اونام خشم میشن به نظرت به خاطرچیه

2738
منم یه گل اگاو لیندا خریدم ۴یا۵ماهه نوک برگاش خشک شده هرچیم برگ جدید درمیاره اونام خشم میشن به نظرت ...

به نظرم رطوبت خونه کم هست .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
اولیه ناز یخیه خیلی گل بی آزار یه برای من الان یه دوهفته ای میشه اینجور شده خیلی ناراحتم

میدونم قبلا چند بار داشتم ولی خو نمیتونم نگه دارم دیگه. همش خشک میشن.. حالا من یه عالم گلدون دارم ها همین دوتا نمیشه لعنتی بااین ک آسونه مراقبت ازشون 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
چکار کنم یعنی

اگه شوفاژ داری ، همیشه یه کاسه اب بزار روی شوفاژ...

منم بلد نیستم زیاد .. گوگل کن ببین چیزی پیدا میکنی 

2706