2733
2734

آرایشگری

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کار اینترنتی خواهر میکنه پورسانت خوب میگیره لوازم ارایشی میفروشه از ی شرکت معتبر اتفاقا زیر مجموعه م ...

میشه بیشتر راهنمایی کنی؟

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
میشه بیشتر راهنمایی کنی؟

اره ی شرکته محصولات ارایشی میفروسه سما چند جلسه کلاس شرکت میکنی تا راه و چاهو یاد بگیری بعد میای تو دوست و اشنا هر کی مشکل پوست و مو داره و محصولی میخاد شما براش فرم مشاوره پر میکنی میفرستی برای مشاور شرکت اون راهنمایی میکنه کدوم محصولات مناسبس  پولو واریز میکنن ب حساب شما پورسانت شما تو حسابت میمونه مبلغ خریدمحصولو میفرستی برای شرکت چند روز بعدم ب دستت میرسه محصولاتشم همه مارکای خوبه

اره ی شرکته محصولات ارایشی میفروسه سما چند جلسه کلاس شرکت میکنی تا راه و چاهو یاد بگیری بعد میای تو ...

مرسی.اسمش چیه؟ 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
2738