2726

یک سال نیمی وای دارم میمیرم از استرس اینقدرگفتن سخته از همش بدتره تنهام اگه خیلی خطری بگید

خداجونم میشه تااخر سال آرزومو بهم بدی خدایا از خودت می‌خوام بچه ها برام صلوات بفرستید براحاجتم ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم از الان استرسشو گرفتم فکر کنم هرچی یه سالگی اسون بود ۱۸ ماهگی از دماغمون دراره

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
منم از الان استرسشو گرفتم فکر کنم هرچی یه سالگی اسون بود ۱۸ ماهگی از دماغمون دراره

وای تااین حد سخته 

خداجونم میشه تااخر سال آرزومو بهم بدی خدایا از خودت می‌خوام بچه ها برام صلوات بفرستید براحاجتم ممنونم
وای تااین حد سخته 

نمیدونم منم تجربه نکردم میگم ک فقط شنیدم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

بستگی به بدن بچتون داره اگه ضعیف باشه اذیت میشه اگرم نه ک اذیت نمیشه بعد باید ببینی واکسنای قبل چطور بوده اینم درهمون حد حالا یکم بیشتر باید مواظب باشی چون راه میرن اذیت میشن

میگن تب داره نمیتونه راه بره

کلا دو سه روزه میگذره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
چشم گلم ممنونم😘😘😘

نده بهداشت منو دعوا کردگفت اگه تب پنهان داشته باشه وتو متوجه نشیم وواکسن بزنیم خطرناکه. بزار ببینیم دمای عادی بدنش چنده خودمون میدونیم باید بزنیم براش یاچنروز صبرکنیم

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
2706