2410
2553
عنوان

دیجی کالا

176 بازدید | 18 پست

سفارش حتما همونروزی ک گفتن ب دستم میرسه؟ 

https://uupload.ir/files/i3yl_screenshot_20210118_084721_com.digikala.jpg

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نه من چن روز پیش سفارش دادم ب خاطر کرونا 5 روز دور تر رسید

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2714

من تا الان بیش از 50 سفارش از دیجی کالا داشتم و فقط 2 بار تاخیر داشتن(که در صورت تاخیر داشتن در مرحله پردازش میمونه)

و وقتی میزنه خروج از مرکز پردازش الان رسیده به شهر شما و همون روزی که نوشتن براتون میارن

سلام دوستان من به حاجتی دارم لطفا برام دعد کنید الخصوص امروز که واقعا مهمتره خواهش میکنم برام دعا کنید ممنون میشم هرکسی برام خواست دعا کنه این پستمو لایک کنه ممنونم

خدایا  میسپرم ب خودت همه چیو🖤
2706