2737
2734
عنوان

شوهرم میگه زن دوستم.....

1096 بازدید | 25 پست

بعضی وقتا ،مخصوصا وقتایی که زیادی بهش رو میدم یه چیزایی میگه که بد حالمو میگیره! 

مثلا دیروز یهویی گفت زن دوستم 25 سالشه! 

دوستش همسن خودشه 35سالشه 

حس کردم میخواد بگه زن اون جوونتره! 

منم ۳۵سالمه

یا صحبت عمه ی من و شوهرش شد، طلاق گرفتن چند سالی میشه، میپرسه چرا؟ گفتم شوهرش دست بزن داشت، جوری میزد همیشه که یه جای عمم ناقص میشد! 

برگشته میگه نکنه عمت از اون زنایی بود که گنده تر از دهنش حرف میزد.؟!

یا همش میگه بچه رو بد تربیت کردی ،وحشی بارش آوردی !تو جنگل بزرگ میشد بهتر از این بود !

یا میگه طلاق بعضی وقتا خوبه!حرف زن دوم میزنه!

البته همونطور که گفتم همه ی اینارو وقتی میگه که تو روش میخندم و بهش رو میدم 

وقتی باهاش جدی حرف میزنم جرات نمیکنه اینجوری حرف بزنن آدم بی ظرفیت

در نتیجه بهش رو نده 😑

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زبونشو بِبُر بنداز جلو ..... ک دیگ از این حرفا نزنه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728

بش بگو گوه نخور حاجی

باعرض معذرت البته

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

ببخشید اول یک بار برای همیشه توروش وایسا که دیگه همچین صحبت نکنه بعدش شوهر شما از اونایی هس که روش بدی سوار میشه

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

این آدمو باید ببندی ب تخت با لوله بخاری مورد ستایش قرار بدی  بعدم بگی شوهر دوستم گنده تر از دهنش حرف میزده دوستم باهاش اینکارو کرده ب منم یاد داده

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

مثل خودش برخورد کن دیگه ادامه نمیده به چرت گفتن

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

اه اين مردا چشونه

بگو بتمرگ زندگيتو بكن

بگو شوهر دوستم انقدر مطيعه زنشه

شوهر اون يكي دوستم همه ش ميبرتش مسافرت

اون يكي طلا ميخره

يكيشون ماشين خريده برا خانمش

اون يكي نميذاره آب تو دلش تكون بخوره 

يا هو يا من هو يا من ليس الا هو
2706