2726

مثلا مثل آزمایش  خون ازدواج که اجباری هست یه کلاس روابط مادر شوهر خواهر شوهر عروس یا داماد و مادر زن پدر زن  خواهر زن برادر زن با زن داداش و خواهر شوهر اجباری بود. چه قد آون موقع زندگیم بهتر میشد

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😂😂😂عزیزم رابطه با خانواده شوهر اونقدام سخت نیست.ماها با حساسیت سختش میکنیم.

درسته. بیشتر  مساله آینه که از یه چیز دلخور میشبنیم نمیگیم که طرف مقابل ناراحت نشه ولی بعدا یه کینه بزرگتر ایجاد میشه که دیگه نمیشه کاریه کرد البته خانواده شوهرم خوبن  

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
مشاوره پیش از ازدواج  

اخه آون اجباری نیست. اجباری باشه که کل خانواده  از بزرگ تا کوچیک و به خط کنن یاد بدن چه طور با فرد جدید رفتار کنن پدر مادر ها دلسوزی بیش از حد نکنن. کوچیکا چه طور احترام بزارن بزذگا چه طور دخالت نکنن 

چند وقت پیش دکتر افروز در باره روابط خانوادگی حرف میزد یه کتاب معرفی  کرد در همین باره لود فکر کنم اسمش روانشناسی رابطه ها بود 

اخه آون اجباری نیست. اجباری باشه که کل خانواده  از بزرگ تا کوچیک و به خط کنن یاد بدن چه زور با ...

دقیقا حق با شماست.

ولی دختر و پسر خودشون هم برن مشاوره حداقل میدونن چطور باید با اطرافیان برخورد داشته باشن.

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
دقیقا حق با شماست. ولی دختر و پسر خودشون هم برن مشاوره حداقل میدونن چطور باید با اطرافیان برخورد دا ...

اره دیگه همیشه اصلاح کردن از خود آدم شروع میشه من آگه خودمو درست کنم یعنی بدونم تو ی موقعیت های مختلف چی کار کنم بقیه هم ناخود آگاه درست رفتار میکنن. مشکل اینجاست که بخواهم بقیه خوب با ما رفتار کنن