2733
2739
عنوان

نمیدونم چه کار کنم

127 بازدید | 29 پست

چند شب پیش من اشتباهی حرفی زدم که باعث مشاجره شد به نامزدم گفتم میخواهیم بهم برسیم چرا انقدر سنگ میافته جلوی پامون گفت شاید در گذشته کاری کردیم.گفتم من به هیچ پسری اسیب نزدم کاری نکردم که بخوام بابتش الان مشکل داشته باشم وسنگ بیافته در مسیر ازدواجم .گفت چرا میگی هیچ پسری مگه با چند نفر دوست بودی.منم بدم امد گفتم دیگه بهم زنگ نزن تا یک مدت.یک دفعه خیلی ازس متنفر شدم چون استباه منو در صحبت بد تعبیر کرد با وجود اینکه منو میشناسه.حالا نمیدونم چی کار کنم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم میگه زنگ نرن خودش زنگ بزنه.از طرفی به چه حقی همچین فکری کرده.این فکر تو سرش بوده قبلا هم چند بار متوجه شده بودم که بد بینه.چون قبلا زن داشته طلاق داده زنش خیلی بهش دورغ گفته بی اعتمادی داره.

2728

خب حرف تو بد نبوده. اینم ک گفتی زنگ نزن خوب بوده. ولی اونم واقعا دیگه زنگ نزد ؟؟  بخدا پسرا خیلی عوض شدن.. من خودم قدیم قدیما ی رل داشتم کلا یک ماه باهاش بودم بخدا اگ دروغ بگم تا یک سال زنگ میزد منت کشی . بعد رل الانم عمرا.‌ درکل قهر میکنیم براشون مهم نیس مث سابق. امیدوارم بیاد سمتت

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

بذار چند روز بگذره اگر نزد خیلی عادی انگار چیزی نشده و اون صحبتا واست مهم نبوده و باهاش کنار اومدی و فراموش شده بهش ز بزن یا پ بده معمولی صحبت کن 

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏
2738
دوستم میگه زنگ نرن خودش زنگ بزنه.از طرفی به چه حقی همچین فکری کرده.این فکر تو سرش بوده قبلا هم چند ب ...

وای بدبینی و بی اعتمادی خیلی چیز بدیه واسه ازدواج باهاش عجله نکن بیشتر بشناسش

نه اشتباه نکن. حرف تو بد نبوده‌ گفتی ب هیییچ پسری. مگه این ینی باکسی بودی؟ وای اگ قبلا متاهل بوده ک کارت سخته.  باید ی جوری با شوخی مینداختی سمت خودش. میگفتی والا ما ک هیچ کاری نکردیم باز خود شما بهتر میدونی چ کارایی کردی و نکردی

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
خب حرف تو بد نبوده. اینم ک گفتی زنگ نزن خوب بوده. ولی اونم واقعا دیگه زنگ نزد ؟؟  بخدا پسرا خیل ...

رل ک هیچی الان شوهراام همینجوری بی تفاوت شدن

دوستم میگه زنگ نرن خودش زنگ بزنه.از طرفی به چه حقی همچین فکری کرده.این فکر تو سرش بوده قبلا هم چند ب ...

اصلا اصلا زنگ نزن زنگی بزنی میگه حتماچیزی بوده.کسی که مشکل داره بزار ایت اول بره بحث یه عمر زندگیه.داداش منم اول بهش گفتیم این دخترو نگیر به اصرار خوش ازدواج کردند۳ساله حالا امروز دادگاه دارن برا طلاق...خواهشا عاقلانه تر رفتارکنید

برام یه صلوات بفرستید ...ممنونتون
رل ک هیچی الان شوهراام همینجوری بی تفاوت شدن

فکنم کافور میخورن دسته جمعی خخخخخ.

واقعا سر همین موضوع گفتی دیگه بهت زنگ نزنه؟

اره من گذشته سختی داشتم با گریه یکبار براش کلی دردو دل کردم پدرومادرم همش در حال دعوا وطلاق بودن .خواهرم خیلی رفتارهای ناهنجاری داره بیمار روحیه .همیشه افسرده بودم.تنها کسی که توی زندگی خوشحالم کرد وبه زندگی امیدوارم کرد اون بود .اون در طول این مدتی که باهام حرف زده همه چیو لمس کرده وفهمیده .من خرج خودمو خودم میدم همش درگیر پول دراوردنم .کلا وقت یک سری کارها رو نداستم.برای همین ناراحتم

2706