2726
مطمعنی برای اقایون همیشه دارن اخه میخام شوهرمو بگم بره.. اگ بشه خودمم بعدا برم

برای اقایون خیلی وقتا پذیرش داره

عزیزم تو سایت سرچ کن ببین پذیرش اقایون کیه

یا برو کافینت یا گزینش منطقه

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استارتر اگه تو یه ارگانی آشنا داری، بنظرم بیفت دنبال پارتی..اونطوری زودتر به نتیجه میرسی 

اخه پارتی دارم اما بازنشسته هس نمیدونم کاربرد داره یا نه میخام ببینم اول پذیرش دارن بعد رو بندازم بهش

خدایا شکرت
نیرو انتظامی باید بری مرز.برای اتش نشانی نمیدونی کجاابرای استخدامش بری؟

برو یه اتتش نشانی بپرس .تو گوگل هم میتونی سرچ کنی .نیروی انتظامی همه رو نمیبرند مرز .سپاه هم باید بری سوریه 

برو یه اتتش نشانی بپرس .تو گوگل هم میتونی سرچ کنی .نیروی انتظامی همه رو نمیبرند مرز .سپاه هم باید بر ...

مطمعنی باید بری سوریه.بابااتش نشانی ها ک جواب درست نمیدن.پس کیا رو میبرن مرز نیرو انتظامی

خدایا شکرت
نیرو انتظامی باید بری مرز.برای اتش نشانی نمیدونی کجاابرای استخدامش بری؟

نظام اگ با دیپلم برن(نیرو انتظامی)اونجا مراحلو با مداکو ارائه میدی و اگر قبول شدن ب صورت پیمانی شروع ب کار میکنه یعنی رسمی نیس و بعد از ۴سال فک کنم تحقیق و گزینشی دارن اگ اون هم اوکی شد بعد رسمی میکنن،ولی در زمان پیمانی هم حقوق بهتون میدن،و گروهبان میشه همسرت،و بعد همینجور استوار و...

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
اخه پارتی دارم اما بازنشسته هس نمیدونم کاربرد داره یا نه میخام ببینم اول پذیرش دارن بعد رو بندازم به ...

خوب بزن گوگل استخدامی جدید فلان و....اون بازنشسته هم خوبه بالاخره کلی دوست و همکار داره که کاره شما رو راه بندازن.موفق باشی.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود.....

شرایطشم اینکه عضو بسیج فعال بشی و معتاد نباشی

اعضا بدنت هنشون سالم باشه،جشم و قلب و گوش و ....

تتو نداشته باشی

سابقه نداشته باشی

مردم محل و فانیل و ....تایید کنند طرفو

قد و وزن متناسب و...

2706