2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظام بانوان استخدامی داشته از آذرماه تا ۲۰دی ماه با مدرک دیپلم

ک من دیر فهمیدم🥴

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2728
نظام بانوان استخدامی داشته از آذرماه تا ۲۰دی ماه با مدرک دیپلم ک من دیر فهمیدم🥴

وای کاش زودتر میفهمیدییم حالا بعدا اگ استخدام داشتن از کجا بفهمیم .راسی برای مردا چی استخدام ندارن؟

خدایا شکرت
وای کاش زودتر میفهمیدییم حالا بعدا اگ استخدام داشتن از کجا بفهمیم .راسی برای مردا چی استخدام ندارن؟

برای مردا ک همش استخدام دارن خوشبحالشون همین الانشم فک کنم دارم،واس خانما خیلی کم دارن استخدامی،مثلا سالی ی بار،یا مثلا دوسالی ی بار

اره منم ناراحت شدم خیلی،ولی میگن احتمالا اردیبهش یا خرداد دوباره برای خانما استخدامی بزارن پیگیر باش حتما،تو سایت استخدام نظام هرچند وقت باید رف ببینی استخدام دارن یا نه

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
برای مردا ک همش استخدام دارن خوشبحالشون همین الانشم فک کنم دارم،واس خانما خیلی کم دارن استخدامی،مثلا ...

مطمعنی برای اقایون همیشه دارن اخه میخام شوهرمو بگم بره..

اگ بشه خودمم بعدا برم

خدایا شکرت
2738
اخه ارتش سخته برای شوهرم میخام ک استخدام بشه.برای خودمم بعدا اگ بشه

من نمیگما ولی سپاه رو جزء تروریستها میدونند واگر در اینده یهرسفر به خارج بخواهی داشته باشی نمیتونی .نیروی هوایی وزمینی ودریایی ارتش خوبه خانه سازمانی هم میدند .اتش نشانی هم استخدام داره.نیروی انتظامی هم خوبه.ولی سپاه ...

من نمیگما ولی سپاه رو جزء تروریستها میدونند واگر در اینده یهرسفر به خارج بخواهی داشته باشی نمیتونی . ...

نیرو انتظامی باید بری مرز.برای اتش نشانی نمیدونی کجاابرای استخدامش بری؟

خدایا شکرت
2706