2733
2734
عنوان

مادرا لطفا راهنماييم كنيد

48 بازدید | 6 پست

از چه سني كالسكه استفاده ميشه؟ من ميخوام كالسكه مسافرتي بخرم تا تو ماشين راحت جا بشه ، اما كرير سوارش نميشه ، ميخوام بدونم اصولا ما تو سني كه بچه بايد تو كرير باشه از كالسكه استفاده مي كنيم؟ يا اوايل كالسكه استفاده نميشه ؟ 

ممنون ميشم با تجربه ها كمكم كنن

کریر واقعا به درد نخور هست فقط بیشتر کمر بچه درد میگیره کالسکه عصایی هم به خوای بخری زمانی که بچه یه کم میتونه خودشو بگیره خوبه 

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

والا هر بچه اي متفاوته

دختر من كلا تو كالسكه ننشست گريه ميكرد

تو كرير هم فقط چند بار

حيفم اومد بدون استفاده موندن

روروئك هم موقع خريدن سيسموني نميدونستم مضر هست اونم خودم نذاشتم توش بشينه 

كلا طبيعي پروسه چهار دست و پا و راه رفتن رو سير كرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نميدونم چي بخرم كه هم خيلي هزينه نكنم ، هم چيز به درد بخور و قابل استفاده اي باشه

لعنت به اين رسم و رسومات

كاش لازم نبود سيسموني بخريم و ميشد صبر كنيم بعد از به دنيا اومدن بچه ببينيم چي نياز ميشه بخريم

2728

از من به شما نصیحت با دوتا بچه و یه عالمه بچه فک و فامیل فقط یک عدد نی نی لا لا برای ما های اول و یک کالسکه عصایی جم و جور هم برای بردنش کافیه

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
از من به شما نصیحت با دوتا بچه و یه عالمه بچه فک و فامیل فقط یک عدد نی نی لا لا برای ما های اول و یک ...

ممنون عزيزم🌺

كالسكه رو خيلي دو دل بودم كه مسافرتي بخرم و كوچيك يا شهري و بزرگ و زرق و برقي 

فكر كنم مسافرتي بهتره چون ما همه جا با ماشين ميريم خوبه جا گير نباشه

نظر شما هم همينه؟

ممنون عزيزم🌺 كالسكه رو خيلي دو دل بودم كه مسافرتي بخرم و كوچيك يا شهري و بزرگ و زرق و برقي  ...

بله عزیزم بهترینش همون کالسکه مسافرتی هست