2726
عنوان

پناه برخدا روح گربم تو بدن یه نی نی سایتی آقا دمیده شده+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3775 بازدید | 285 پست
از سر سفره عقد دوماد فرار ميكنههه🤷🏻‍♂️

اقا گربه لایکم کرد    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
والا من قبول نکردم و اصلا فکر نمیکردم آقا هستش. 

قبول نکرده بودی که نمیتونستم پیام بدم.

لینهمه توی این سایت هستین نمیدونین توی مشخصات مینویسه اقا یا خانم.یه نگاه بکنین بعد قبول کنین درخواستو.

چون قبول درخواستو چراغ سبز میدونه اون بنده خدا.اینجا یعنی خودم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقا گربه لایکم کرد      

ميخواد برات عر عررررر كنه دوس ندارى؟؟؟😄

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728
بفرستش چین گریه هارو سلاخی میکنن میخورن 

گناه دارم‌.دلت میاد.مگه چکارکردم که منو بخورن.

راستی از دموکراسی سایت خوشم اومد.هنوز کاربریم تعلیق نشده.

مدیونیت اگه کاربریم تعلیق شد.

ميخواد برات عر عررررر كنه دوس ندارى؟؟؟😄

نه خودم یه دونه  دارم که میخواد دنیا رو به پام بریزه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
نه خودم یه دونه  دارم که میخواد دنیا رو به پام بریزه

فكر كنم دلباخته م شدى چكارت كنم ديگه سگ خور😐

ميام ميگيرمت

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
از نظر شما حیوونا حقیر هستن.دیدگاهتو اصلاح کن.حیوونا از خیلی جهات از ما ادمها بهتر هستن.

نه حیوون ها حقیر نیستن، ولی خب انسان اشرف مخلوقاته، انسان شعور و قدرت اختیار داره، ولی حیوون نه، در شان انسان که اشرف مخلوقاته نیست برای اینجور کارا بیاد سطح خودشو بیاره در حد حیوون، حیوون جایگاه خودش رو داره انسان جایگاه خودش رو

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
واق واق مگه چشه😐 اين عر عررررر ميكنه😆

یعنی شما بین حیوونا فرق میزارین!

سگ که خوبه.باوفاست.

خر هم باهوشه.یه مسیر اشتباه دوبار نمیره.برعکس خیلی از ما آدما.

واقعا چرا فکر میکنین مثلا گربه از خر بهتره یا اصلا تفکرتون راجب حیوونا ناشی از چی میشه!

فكر كنم دلباخته م شدى چكارت كنم ديگه سگ خور😐 ميام ميگيرمت

تو عاشقم شدی عنچوچک هر کی پیاما رو ببینه میقهمه

یعنی شما بین حیوونا فرق میزارین! سگ که خوبه.باوفاست. خر هم باهوشه.یه مسیر اشتباه دوبار نمیره.برعکس ...

چقد لايك ميكنى و صدا ميدى

بامن حرف نزن حوصله ندارم😒

اقا گربه لایکم کرد      

غلط کرد 😐😐😐😐😐

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               

@esfahan031    خجالت نمیکشی تو؟ پرو پرو اومدی داری پستا رو لایک میکنی؟؟؟؟

2706