2726
عنوان

پناه برخدا روح گربم تو بدن یه نی نی سایتی آقا دمیده شده+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3775 بازدید | 285 پست

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 گربه سیاهمون سبیل هم داشت آخی

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو تو بهتره به صفتت میخوره واق واق کنی نه میو میو

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
نمیدونم والا میخوام به نی نی یار پیام بده 

چطوری پ بدم 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
میشه مثلا تاپیک بزنی بعد تگش کنی

بگم نی نی یار چند؟ 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
تو چرا نخوابیدی مامی بزرگ من امروز ترم جدیدم شروع شده سر کلاسم    

مامان بزرگا از ٥صبح بيدارن  

بسلامتى گل🌸موفق باشى

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
بگو تو بهتره به صفتت میخوره واق واق کنی نه میو میو

واق واق مگه چشه😐

اين عر عررررر ميكنه😆

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
مامان بزرگا از ٥صبح بيدارن     بسلامتى گل🌸موفق باشى

از 5 بیداری؟؟؟؟؟

بیا برو بخواب دیوونه

من تا دیروز تا 11...12 خواب بودم    /

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706