2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توهم شروع کن همسرت چیزی نمیگه؟؟؟

دوست داره وزنم کمتر شه ولی زیاد براش مهم نیس کلا ادم لاغر دوس نداره میگه در حدی که سلامتیت حفظ شه

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2728

😂😂😂😊

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

صب پامیشم کلاس انلاین تا ۱۲بعدش به مامانم کمک میکنم بعدش پایتخت بعدش میام تو اتاق وب گردی و نی نی سایت و رمان اینا تا عصر .عصراگه درس داشته باشم میخونم بعدش میرم فیلم میبینم میام دوباره گوشی تا ۱۲بعدشم میخوابم

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃
2738

درس

درس

درس

درس

ناهار

درس 

درس

درس

درس

شام

درس

درس

درس

خواب

چرا آدمیزاد به همه چی عادت میکنه ؟ این یه ویژگی خارق العاده ولی ترسناکه 🤐😔مثال بارزش کرونا و البته هزارتا مثال دیگه... بگرد ببین توی زندگیت به چه چیزای وحشتناک یا عجیبی عادت کردی که حتی یه روزم فکرشو نمیکردی باهاش کنار بیای 

اول که سه تا وروجکا رو صورتاشون رو بشورم چای دم کنم ودادن صبحانه.....جمع کردن پتوهاشون دور خونم....گذاشتن غذا ....تازه سرویس صبحانه رو به همسر گرام بدیم......مرتب کردن لباسا و ....خواندن قرآن و دعا ....اومدن نی نی سایت...نماز ....ناهار ....بالا .....شستن ظرفها...رفتن کلاس.....شام پختن ومرتب کردن خونه نناز وخوندن قرآن وکمی بازی با بچه ها وبیهوش شدن تا فرداصبح

من می تونم با توکل به توخداجون  

والا از صبح که پا میشیم همینجور بدو بدو صبحانه شوهر بعد صبحانه بچه...بعد یه عالمه کار خونه...ظرف...جارو...تمیزکاری...غذا پختن...بعد استراحت و گوشی...دوباره سروکله زدن با بچه بعد با بابای بچه...این وسط اگه بزارن  و نخان شبکه ورش و پویا ببینن،یه سریال نصف و نیمه...کتاب و ورزش اصلا

داره اتفاقا . اما محال ممکنه تو اون خوابش ببره .باید کامل بخوابه بذارم تو اون

جدا؟

یعنی از اول داشته و بازم اینجوری عادت کرده ؟؟🤔

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706