2737
2734
عنوان

وقتی خانواده شوهر میاد پیشتون چ غذایی درست میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دعوا داری؟ چ ربطی ب دعوت از شما داره    ک چه کسی شمارو دعوت میکنه یا نه؟ منظورم اینه ...

ینی من عاشق زناعم نشد ی تاپیک بزاریم گیس و گیس کشی نشه مثلا طرف تاپیک میزاره هوا چ خوبه اونیکی میگه ن هوا خوب نیس تو هوایی شدی اون میگه تو چی میگی زنیکه هوایی خودتی و...

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2728
نه یا قرمه سبزی یا قیمه  خونمون اتفاقا هر هفته دو یا سه روزی مهمون داریم درشرف دیوانه شدنم کمر ...

اها خوبه پس دستت درد نکنه الهی😘😘

ب مهموناتون بگو کروناست نمیدونین😁

نیاین ما میفرستیم خونتون عذارو

چرا دعوا داری؟ چ ربطی ب دعوت از شما داره    ک چه کسی شمارو دعوت میکنه یا نه؟ منظورم اینه ...

من خونه کسی شام نمیخورم کرونا نیس مگ تو دعوت کن ادب حکم میکنه من خودم یک ماهه برامادرشوهرم غذا درست میکنم کارخونشو انجام میدم مریضن جاییم نمیرن 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738
اها خوبه پس دستت درد نکنه الهی😘😘 ب مهموناتون بگو کروناست نمیدونین😁 نیاین ما میفرستیم خونتون عذا ...

از وقتی کرونا اومده مهمونای مابیشتر شده😂😂😂

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

ما که فعلا رابطه ای نداریم با هم. ولی قبلا همیشه کباب(هر دفعه یه نوع کباب) و در کنارش یه غذای دیگه مثل زرشک پلو، قلیه ماهی یا ... در مورد خانواده خودم یا هر مهمون دیگه ای هم همینه

من خونه کسی شام نمیخورم کرونا نیس مگ تو دعوت کن ادب حکم میکنه من خودم یک ماهه برامادرشوهرم غذا درست ...

کرونا هم شده بهونه

قبل از کرونا رو گفتم

موفق باشی 

دنبال ی نفر میگردی  خودتو خالی کنی     اون ی نفر من نیستم

ریپ نزن

2706