2703
2553
عنوان

متاهل ها بیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 45 پست
من دوست داشتم زودتر ازدواج میکردم تا زودتر پیش همسرم باشم، همسرم فرشته ی زندگیمه، بخاطر همین علاقه ا ...

پیامت سرشار از انرژی و امید بود 

خوشحالم که میشنوم همچین زندگی هایی هست 

مررسی 

ازدواج کردن در سن کم معایبی داره که ادم پخته نیست مردا هر چی که دوست دارن تحمیل میکنن ماهم فکر میکنیم که طبیعیه  من نه به زودتر نه به دیرتر اعتقاد دارم اگه زرنگ باشی زودتر خوبه 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پیامت سرشار از انرژی و امید بود  خوشحالم که میشنوم همچین زندگی هایی هست  مررسی

فدات شم عزیزم، من و همسرم فقط اینو درک کردیم که زندگی کوتاهه و باید از در کنار هم بودن لذت ببریم، ان شاالله همه ی زندگی ها عاااااااااااااالی باشه😍😊

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
ان شاالله  تو هم با دل پاکت  برای من دعا کن عزیزم

چشم عزیزم اگه لایق باشم حتما، ان شاالله توام خوشبخت بشی😊🙏

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2714

خیر

چون یه‌سری چیزا رو تجربه کردم که اگر متاهل بودم نمیشد

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

اگه بحث برای سن باشه من چون تو سن خیلی کم ازدواج کردم آره میگم کاش دیرتر ازدواج میکردم کلا پخته تر بودم و از همه چیز بیشتر می‌فهمیدم ولی جدا از سن اگه باشه میگم نه همون موقعی که ازدواج کردم خوب بود 

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔

من از زندگیم و همسرم راضیم ولی دوست دارم ازدواج نمیکردم و آدم مهمی میشدم برای خودم خیلی خیلی مهم نه معروف و سرشناس ،کار مهم میکردم مثلا مطالعات میخوندم و مستندساز میشدم،محقق،غواص یا علوم دریایی میخوندم و تارج از کشور کار میکردم مسافرت میرفتم ، ولی اگه ازدواج نمیکردم خانواده اجازه چنین کارایی رو بهم نمیدادن که تنهایی کاری یا جایی برم و تهش باید میخوندم ک معلم یا کارمند اداره بشم 😔

2706