2733
2734

بیایید راهکار بدید! مثلا ارومو ساکت دارید چای میخورید یهو یه تصویر کنفی میاد تو ذهنتون

یا یه نفر دیر میکنه هزارو یک فکرو خیال میکنید

چکار میکنید اروم بشید؟

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌

میزنم تو دهنش

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو خونه؟ یا بیرون؟

فرقی نداره هرجا 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

من واکنش نشون نمیدم چون مغز وقتی از یه فکر‌ محدود بشه دوست داره دوباره و دائم بهش فکر کنه.

به جاش فکرمو میبرم آروم آروم میبرم روی یه چیز دیگه.

یه ترازو قدیمی رو در نظر بگیر؛

یه طرفش افکار منفی سنگینی می‌کنه. آروم آروم یه فکر دیگه مثل خاطره یا یه فکر‌ مثبت رو بزار روی اون یکی کف ترازو.

همون طور که وزن فکر مثبت بیشتر میشه، تاثیر وزن فکر منفی کمی و یه دفعه ناپدید میشه.

2738
من واکنش نشون نمیدم چون مغز وقتی از یه فکر‌ محدود بشه دوست داره دوباره و دائم بهش فکر کنه. به جاش ف ...

چقدر حالم بهتر شد با حرفات💜💜

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌

اگه مغز داده درکم داده ها میتونی با درک کردن مغزتو آروم کنی مثلا اگه یه خانم دائم بدیهای همسرش بیاد جلو چشمش یه کم دقیق فکر کنه حتما دلایل زیادی هم مبنی بر موندنش تواون زندگی وجود داره بس درک کنید خودتونو 

من زیاد این حالت میشم 

صلوات می فرستم و به روزای خوب و لحظه های خوب فکر می کنم 

من تجربه کردم به اون چیزی که فکر کردم عین خودش رو تو ثانیه تجربه کردم متاسفانه 

وحشت دارم از این موضوع 

افکار منفی مثل آهن ربا جذب میشن 

فقط دوری کن دوری 😔

من زیاد این حالت میشم  صلوات می فرستم و به روزای خوب و لحظه های خوب فکر می کنم  من تجربه ...

نه همیشه اینجوری نیست فکرای منفی برای خیلیا هست . دلیل نمیشه که حتما اتفلق بیفته. شیطونو لعنت کنین پاشین به یک کار مشغول بشین

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
نه همیشه اینجوری نیست فکرای منفی برای خیلیا هست . دلیل نمیشه که حتما اتفلق بیفته. شیطونو لعنت کنین پ ...

قبوله برا همه شاید ماهی یا سالی باشه 

من هر لحظه و تو هر کاری  باهامه 

خیلی بده 😪😪

چند روزه دست چپم بعضی وقتا میلرزه  هروقت حرص میخورم و استرس دارم این جوری میشه میترسم برم دکتر بگه ام اسه  دعا کنید خوب بشم من هنوز ۲۰سالم نشده😔

پُر از هزاران حرف نگفتهِ اما محکُوم بهِ سکُوت!  
2706