2726
عنوان

خواهرشوهرهای گلم 🌷🌷🌷🌷🌷ممنون.

334 بازدید | 13 پست

۵تاخواهرشوهردارم اونامسیرخودشونودارن من مسیرخودمو،فاصله م رو رعایت میکنم (البته بگذریم گاهی تو دلم الکی ممکنه یه چی بهم بر بخوره الکی)

درکل عالی هستند،آخرین کاری که یکی شون برام کردووقتی یادم میفته حس خوبی میگیرم اینه..چن روزخونه پدرشوهرم بودیم اومدنی اون یکی خواهرشوهرمم هم اومده بوداونجادیدم براراهمون میوه پوست گرفته تو ظرف گذاشته واقعاحس خوبیه 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اخیییی 

مامانم و خاله هام بنظرم خواهرشوهرای نمونه هستن 

تولد ب تولد ب زن داداششون پول می ریزن ، چیزی تو خونشون بخاد هر قیمتی باشه بهش میدن ، خیلی هواشو دارن 

البته اونم خیلییییییی خانوم و مهربونه 

چ خوبه دو طرفه باشه همه رابطه ها

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

چه عجب

یه تاپیک حس خوب دیدیم😀😀

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟

من ۳ تا خواهرشوهر دارم که واقعا دوستشون دارم اخرین کاری که کردن برام بزرگه دیروز اومد با مادرشوهرم اتاق خواب بچمو تمیز کردن دستمال و طی کشیدن و مثل دسته گل تحویلم دادن اخه شنبه زایمان می کنم.

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 

حالا خوبه شما جنبه مثبت شو میبینی یکی باسه بد بین باشه میگه آه آه معلوم نیست دستشو شسته میوه پوست کنده  یا نه خواهر سوار فلان فلان شدم میوه پویت کرده برام آورده 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا