2726
عنوان

برنامه ریزی تو زندگی روزانه

557 بازدید | 26 پست

برنامه ریزی کردن و گذاشتن ساعت برای هر یک از کار ها تو روز یا به عبارتی دیگه برنامه ریزی روزانه چقذ تو کیفیت زندکی تاثیر داره؟؟

ایا زندگی رو بهبود میده؟؟؟؟

برنامه ریزی شما چجوریه؟؟؟

من مرد تنهای شبم همراه کول بار دلتنگی🙃

یکی بیاد بگه چجور برنامه ریزی میکنه  

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

خیلیییییی تو بهتر شدن زندگی کمک میکنه

ضمن اینکه از تمام وقتت استفاده میکنی

بسیار هم نشاط بخشه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من اصلا بدون برنامه ریزی خاص خودم کار نمیکنم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

من یه پیج دارم فقط در مورد برنامه ریزیه خودمه

اگر مایل بودید درخواست دوستی بدید براتون آیدیمو بفرستم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

برنامه ریزی روزانه کار هرکسی نیس. دیگه طرف باید اند برنامه ریزی و نظم باشه. چون هر روز اتفاقات غیر قابل پیشبینی داذه که اگه نتونی کنترل کنی برنامت به هم میخوره.

بهتره شما برنامه ریزی هفتگی بکنی.

بدونی این هفته باید چکارایی رو تموم کنی

تاثیر گذار که هست

ولی من حوصله برنامه ریزی ندارم😁

یکی از دوستام از بولت ژورنال استفاده میکنه

خودش که خیلی راضیه

دروغ گویی که از سر ناچاری تبحر پیدا کرده است چقدر حقیر تر از بقیه است......‌

کمک زیادی می کنه مخصوصا اگه اون شخص زندگی پر مشغله ای داشته باشه

ولی باید انعطاف پذیری هم جزو برنامه باشه 

مثلا اگه یه مسئله ای پیش اومد و سر یه ساعت مشخص به یه کار نرسید باید بتونی یه روز دیگه جبرانی کنی طوری نباشه که تمام برنامه از هم بپاشه

من اصلا نمیتونم برنامه ریزی کنم

احساس میکنم اینجوری تو یه چارچوب قرار گرفتم

که مجبورم انجامش بدم

سخته برام🙄

دروغ گویی که از سر ناچاری تبحر پیدا کرده است چقدر حقیر تر از بقیه است......‌
2706